Wpis z mikrobloga

Dawno nie pisałem, w sumie nic się nie zmienia.

Szukam pracy, jeszcze bez efektów, ale jakieś niby tam postępy są. Bylem na rozmowie na pomocnika na budowie wczoraj, z innego miejsca mają się 15. odezwać i podać datę rozmowy, na jednej farmie tez mówili, że teraz mają dużo pracy i się odezwą, no ale bez żadnych konkretów...

Pozdrawiam tez wszystkich, co piszą, że co ja odwaliłem, to było bez sensu i ze mogłem coś zrobić lepiej, inaczej.

Część osób ma rację, tylko przypomina mi to trochę Janoszów siedzących w fotelu, oglądających mecz i mówiących po jakiejś nieudanej akcji do telewizora: "co za kretyn, przecież mógł podać do Pana X..."

Oczywiście część osób ma naprawdę sensowne i bardzo wartościowe uwagi, ale mówić jest łatwo :>

Ale to ja wrócę z konkretnym doświadczeniem i wiedzą na przyszłość.

Nawet jak nie wyjdzie teraz, to później wrócę lepiej przygotowany i z doświadczeniem.

#kaktuswnorwegii
  • 66
@unknown_stranger: w sumie moja, ale ja zacząłem wrzucać wpisy na wypok :p

Tylko, że nie miało to na celu pokazania i chwalenia się, że zarobiłem miliony, tylko zdania relacji. Po prostu wiem, że sporo osób się interesuje tematem, myśli o wyjeździe w ciemno. Teraz wiedzą już coś tam, co warto robić a czego nie robić. Wiedzą, że nie jest wcale tak łatwo. Choć są zapewne osoby, które mają większą siłę przebicia
jestem prymitywnym, sfrustrowanym osobnikiem i #!$%@? gruz


@unknown_stranger: przykro mi, że masz taką niską samoocenę

Właśnie dlatego stąd #!$%@?, przed takim elementem,przed najgorszym #!$%@?ństwem, który jest tutaj głęboko zakorzenione i obficie wypływa z ust umiłowanego przywódcy.


@unknown_stranger: jak to ma się do tego, że pojechanie do norwegii bez znajomości norweskiego jest głupotą?
Jak wrzuca swój content niech liczy się z oceną.


@Magik_Antonio: Typowe explanation Januszów, by dać upust swoim frustracjom. Nie każdy wrzuca, jak to napisałeś content, by być ocenianym. No i wiedz, że człowiek prezentujący pewien level nie zawsze musi swoje zdanie eskoponować tak dosadnie.

umiesz zawrzeć w swojej wypowiedzi jakiś wątek merytoryczny


Od Twoich wypowiedzi merytoryzm aż się się wylewa. Nie zna norweskiego, ale zna angielski. Norwegia to w praktyce kraj
@kiszczak: teraz ty... ok, jedziemy.

Typowe explanation Januszów, by dać upust swoim frustracjom.


@kiszczak: faktycznie, frustracja WYLEWA się z pierwszego komentarza.

Nie każdy wrzuca, jak to napisałeś content, by być ocenianym.


@kiszczak: nie napisalem, ze wrzuca zeby byc ocenionym, tylko jak wrzuca niech liczy się z tym, że ktoś to będzie oceniał.

No i wiedz, że człowiek prezentujący pewien level nie zawsze musi swoje zdanie eskoponować tak dosadnie.


@
faktycznie, frustracja WYLEWA się z pierwszego komentarza.


@Magik_Antonio: Skoro za każdym razem musisz podkreślać jaka głupotę zrobił to coś jest z Tobą nie tak.

nie napisalem, ze wrzuca zeby byc ocenionym, tylko jak wrzuca niech liczy się z tym, że ktoś to będzie oceniał.


Tylko dlaczego robisz to kilkukrotnie? Raz nie wystarczył?

Nawet w biblii jest napisane, żeby nasz język był prosty i dosadny.


Tam jest również napisane, że człowiek chodził
Skoro za każdym razem musisz podkreślać jaka głupotę zrobił to coś jest z Tobą nie tak.


@kiszczak: Z prokuratorami w takim razie też jest coś nie tak, cały czas podkreślają, że oskarżony jest winny. Cholera, z adwokatami tak samo, cały czas podkreślają, że ich klient jest niewinny!

Tylko dlaczego robisz to kilkukrotnie? Raz nie wystarczył?


@kiszczak: pozdrowił mnie we wpisie, więc mu przypomniałem

Tam jest również napisane, że człowiek chodził
Z prokuratorami w takim razie też jest coś nie tak, cały czas podkreślają, że oskarżony jest winny. Cholera, z adwokatami tak samo, cały czas podkreślają, że ich klient jest niewinny!


@Magik_Antonio: Coś Ci się realia mieszają panie prokuratorze:) Co to w ogóle za argument? Jak już jesteśmy na sali sądowej każdy komentarz podpieraj odpowiednimi paragrafami:)

pozdrowił mnie we wpisie, więc mu przypomniałem


Ale nikt Cię o to nie prosił. Stąd chłodna
@Pan_Kaktus: a co ty się przejmujesz co mówią inni, olej to.

A z dobrych rad jak widzisz ze gdzieś mogą mieć pracę to nie czekaj aż do ciebie zadzwonią, bo tego nie zrobią. Idź tam drugi, trzeci raz, wtedy będą wiedzieć ze chcesz pracować a nie tylko szukasz pracy.

Na koniec powiem ci, że masz jaja ze stali i psychikę nosorożca.