Wpis z mikrobloga

#coolstory. Nie spodziewajcie sie jakiś fajerwerków tym razem. Takie tak mi sie rano przypomniało. W telefonie mam standardowy budzik alarm typu yyyy yyy yyy. Taki jak zawsze w filmach dają jak włamują sie do baz wojskowych czy innych elektrowni jądrowych i jest alarm. No i pewnego razu zabawilem sie z koleżanką z Brazylii i Argentyny. No i ze późno i nie miałem pociągu, a nocnym nie chciało mi sie wracać, to same z siebie zaproponowały mi noceg u nich. No mowię ok, niech stracę xD no ale niestety Francuz na doczepke tez musiał sie wyprosić. No i tak jeszcze pobalowalismy i poszliśmy spac. Ja w salonie na osobnych kanapach z Francuzem :( ( typowy pies ogrodnika) no i mowię ja zwijam sie z rana jak dziwka a on mówi. To idę z tobą. Obudź mnie. Mowię OK. Budzik. Ja na spokojnie otwieram oczy, a ten widac typowy Francuz. Odrazu włączył sie mod white flag. Panika w oczach jakby z wermachtu napeirdalali i juz chciał uciekać. Juz wyskakiwał z łóżka. A ja do niego take it easy man. A on z takim przerażeniem w oczach. Chyba miał ciężkie dzieciństwo. XD ale bycie Francuzem zobowiązuje widac. :) to wszystko, dziekuje, dziendobry :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@hellyea: ja daje mínimum 3. 15 minut przed docelowa godzina. O docelowej godzinie i 15 minut po xD po tym ostatnim zazwyczaj wstaje. Czasami o docelowej :D
  • Odpowiedz
  • 0
@hellyea: chyba ze tak :/ ja mam jednak dość wyczulony chyba słuch juz na ten alarm xD bo jak były te wynalazki ze telefon cie budzi w tym idealnym momencie. To nie raz potrafił z godzinę dzwonić i mnie nie wybudzil. A potem reszta domowników narzekała ze godzinę budzik dzwonił xD do tej pory nie rozumiem. Dlaczego mnie nie obudzili wtedy :/

A co do twojego problemu to nie mam
  • Odpowiedz
@porque: tez nie wiem :( ale do dzisiaj pamietam budzik sprzed czasow, kiedy to komorki go zastapily. Byl naprawde srogi :D i mysle, ze pomimo moich problemow samo uczulenie na ten dzwiek bedzie budzic mnie podswiadomie :D musze go poszukac w rodzinnym domu, chyba nawet wiem gdzie jest :D
  • Odpowiedz
@hellyea: przyznam sie :D ze nigdy nie przepadalem za takim tradycyjnym budzikiem :D bo zawsze byl gdzies daleko podlaczony i trzeba bylo gdzies latac xD
  • Odpowiedz