Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę. No nie wyczymie. Czy pod każdym #pokazmorde musi być taki hejt na różowe paski? #!$%@? się na siłę o byle co? A to że atencja. A to że nos nie taki. A to że pewnie gruba tylko zdjęcie tak zrobione. A to że makijaż nie taki. A to że łokieć krzywy. Mógłbym tak wymieniać jeszcze z godzinę. Z tego co obserwuję różowe paski na mirko są na prawdę niczego sobie. Ale pod każdym zdjęciem znajdzie się zgraja samców alfa, stylistów, jurorów, przegrywów i Bóg wie jeszcze czego którzy przyczepią sie do byle czego. Na siłę. Byle coś napisać i zhejtować. I jeszcze te #!$%@? hymny stulejarności. To było nawet śmieszne i sympatyczne. Ale po 200 razie to się zrobiło już na prawdę nudne i nie śmieszne. Jak się okazuje stulejarność to nie powiedzenie różowemu paskowi "hmm całkiem prawilna z ciebie karyna" tylko "za dużo fotoszopa!" "Pewnie gruba" "#!$%@? spodnie, damskich nie było?" "znowu się sprzedają dla atenci za plusy" itd. Itp. Przypomina to stereotypowe zachowanie z podstawówki. "Z dziewczynami nie gadamy bo som gupie." Ogarnijcie się. Z tego co wiem na redicie to funkcjonuje całkiem nieźle. A tu? nie pokażą mordy źle (ale to społeczeństwo wstydliwe i zakompleksione) pokażą źle (tak jak pisałem wyżej. , nie będę się powtarzać).

Dziękuję za wysłuchanie #boldupy i #niepopularnaopinia .

#rozowepaski #nocnazmiana
  • 31
@Marcino900: też mnie to rozczula. Nie wiem dlaczego, ale oczami wyobraźni widzę pryszczatych gówniarzy w soczewkach a'la Mel Gibson (#pozdrodlakumatych) z odpaloną Tori Black w tle i krytykujących te wszystkie kobiety wrzucające fotki.

Do każdego hejterskiego komentarza powinno być dodane zdjęcie autora żebyśmy mogli sobie porównać jakiż to on piękny i jak gustownie reprezentuje modę męską. Ale do tego trzeba mieć cojones czego wielu ludziom tu chyba brakuje.
@Marcino900: No masz rację przecież. Komentarz chamskie dla żartu są zabawne, ale nie po raz setny. Z drugiej strony te poważne hejty to zazwyczaj faceci, którzy siedzą jak grumpy caty przed komputerem hejtując wszystko, tak naprawdę sami nie mając kompletnie życia albo bardzo generalizując i szufladkując.

@Marcino900: Myślę, że to specyfika wykopu. Ludzie czują się tu anonimowi, i cokolwiek nie napiszesz albo wrzucisz osobistego, to leci hejt. Może po prostu lepiej się czują 'O, zmieszałem ją z błotem. Taki macho jestem'.
Z tego co wiem na redicie to funkcjonuje całkiem nieźle. A tu?


@Marcino900: To nie jest kwestia różnicy kulturowej, a technicznej. Tam jest podział na subreddity i jak interesuje Cię modelarstwo, to widzisz modelarstwo, bo nie ma wymieszania wszystkiego jak np. tutaj w gorących. Szamba na Reddit jest tyle, że za głowę byście się złapali, tylko jest dobrze ukryte dzięki subredditom i minusom. Już kiedyś o tym pisałem tu, ale mi
@Marcino900: Przecież te komentarze są dla żartu. Niebieskie paski takie już są, lubią się podroczyć z różowymi tymi niby hejterskimi komentarzami, choć i tak widzimy, że dziewczyny są spoko i niczego im nie brakuje. Beka z Ciebie jeśli myślisz że ktoś na poważnie hejtuje za makijaż albo kolor spodni.