Wpis z mikrobloga

Miała być gównoburza no i była. Zaczęło się dość zwyczajnie, kiedy to bardzo (jak na moje oko, i chyba zostało to już oficjalnie stwierdzone ͡° ͜ʖ ͡°)) ładna dziewczyna wrzuciła swoje zdjęcie, i mimo zapowiedzi, jak to oczekuje bólu dupy i kałosztormu mirków zdziwiły ją wszystkie komentarze, które nie były komplementami. Bo nagle ktoś stwierdził, że zdjęcie obrabiane (a nie było obrabiane... no może trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)), że waga wyższa niż podana (szczycę się tym, że jestem modelkom plus size, ale za dodanie mi kilogramów macie po ryju i +1000 do stulei, bo mi jest smutno - poza tym mam mega dystans do świata, hehe). Właściwie na każdą krytykę była jakaś odpowiedź, bo jest dokładnie na odwrót (może dobrze?). Dobrnęłam do połowy tej dyskusji, bo zaraz zaczęły się skrajności (nie ma nic pomiędzy nadwagą/otyłością, a anorektyczkami jedzącymi liść sałaty co kilka dni).

Ostatecznie punkty do atencyjności są, więc wszystko skończyło się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#rozowepaski #pokazmorde #gownoburza #boldupy #atencyjnyrozowypasek #nobodykiers
  • 30
@siodemkaxx: Czemu przesadzasz w druga strone, to tylko sa 2 opcje: szkieletor lub nadwaga? Przy wzroscie 156cm 70 kilogramow, to jest bardzo duza nadwaga, Wrzucasz zdjecie wieszaka, ktory wazylby ponizej 40kg przy tym wzroscie. nie uwazasz, ze z 70kg do tych 40kg jest bardzo daleko i spokojnie mozna zrzucic troche?

Przy wadze okolo 57kg bylyby kraglosci + ladna figura.
@siodemkaxx: A przecinki to gdzie? :>

ludzie tam piszący tak uważają...


Chyba jednak tylko Ty tak uważasz

@trollik: Prawda. Potem było już tylko gorzej. Odchodząc trochę od tematu, pamiętam jak kiedyś była taka moda nazywania kobiet z nadwagą "prawdziwymi". Zawsze rozkminiałam wtedy, czy w takim razie te szczupłe są sztuczne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)