Wpis z mikrobloga

Próbujesz zacząć nowe życie na mirko, ale banujo Ci wszystkie multi, jakie tylko założysz. Więc pozostajesz ze starą historią, starym loginem i starym życiem tylko spadasz w rankingu, więc nawet nie możesz być wygrywem z bordo.

#sadstory #feels #przegryw #gorzkiezale
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Próbujesz zacząć nowe życie na mirko, ale banujo Ci wszystkie multi, jakie tylko założysz. Więc pozostajesz ze starą historią, starym loginem i starym życiem tylko spadasz w rankingu, więc nawet nie możesz być wygrywem z bordo.


@Jofridd: no to kijowo zmieniasz konta, skoro tak łatwo Cię rozpoznają. Ale zaraz - multikonta nie są zabronione, nie można tylko wzajemnie na nie oddziaływać.
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: Nie sądzę.Użyłam tego jako argumentu, ale kazali mi jedynie usunąć wszystkie zbanowane multi poza tym docelowym. Problem w tym, że moje multi były zbanowane, więc nie mogłam ich usunąć przez formularzx) Fuck logic.
  • Odpowiedz
Nie sądzę.Użyłam tego jako argumentu, ale kazali mi jedynie usunąć wszystkie zbanowane multi poza tym docelowym. Problem w tym, że moje multi były zbanowane, więc nie mogłam ich usunąć przez formularzx) Fuck logic.


@Jofridd: to co robiłaś, że je banowali?
  • Odpowiedz
Nic. Jedno usunęli mi po 2 godzinach mimo, że wstawiłam tylko gifa z jeżem i jakieś głupie pytanie. A na drugim jak zwykle pisałam głupoty o swoim marnym życiu( ͡ ͜ʖ ͡)


@Jofridd: ale skąd wiedzieli, że to Twoje multikonta, chyba nie założyłaś ich z tego samego maila(o ile się da). Kiedyś założyłem z ciekawości 2 konto i jakoś nikt się nie połapał, mimo, że
  • Odpowiedz
@Pampek: Tż się nad tym zastanawiałam. W zasadzie na moim kompie logowały się co najmniej 3 osoby i to dosyć często. Mało tego ja logowałam się u innych i nawet wtedy zbanowali.
  • Odpowiedz