Wpis z mikrobloga

@piSSowiec39: boskie te rΓ³ΕΌowe klapki Lesiutka ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°). Tylko szkoda ΕΌe mΔ™skich nie byΕ‚o ( Ν‘Β°( Ν‘Β° ΝœΚ–( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)Κ– Ν‘Β°) Ν‘Β°)
  • Odpowiedz