Wpis z mikrobloga

@fenis: No właśnie taka bierna postawa zawsze mnie dziwi, niektórym nawet dupy się nie ruszyć chce aby 11 list wyjść na marsz ... Bo zawsze zaraz ktoś mówi o takich osobach jak o fanatykach jakiś, a nie po prostu zwykłych normalnych patriotów ...

Osoby, które są z natury tchórzliwe zazwyczaj mają bierną postawę wobec wielu rzeczy ...
@Kamileeek: Ale porównywanie wychodzenia na marsz 11 listopada do nawoływania do usunięcia konta w portalu społecznościowym 'niezbyt lubianej' telewizji jest trochę nie na miejscu, nieprawdaż? Jeśli już odnosimy się do wyższych wartości, to powiem, że mamy wolność słowa w kraju i każdy ma prawo mówić co mu się żywnie podoba, nawet tutaj. Wykop nie jest jakimś tworem oderwanym od rzeczywistości, że jesteśmy zobligowani tu wyznawać 'jedyną słuszną opcję'. Jak już ktoś
@Kamileeek: Wykop to nie jest portal polityczny. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale nie wszyscy tutaj mają jedyne słuszne prawicowe poglądy, i to nie znaczy że są od razu lewakami, albo lemingami. FaktyTVN jakie są każdy widzi ale od obiektywizmu mediów prawicowych typu GPD czy niezależna nie odbiegają. To są media prywatne, mają swoja linie i się jej trzymają, tak samo jak media prawicowe trzymają się swojej.. Ot Wolność słowa.
@Kamileeek: może wykopki nie płaczą ale mają mega ból dupy i na konkretne argumenty ze strony konta faktów jedyne co potrafią odpisać to

usuń konto


a reszta jak banda zombi plusują żeby potem na głównej śmiać się z populistycznych polityków i bezmyślnych mas oglądających telewizje.
Właśnie ja tego nie rozumiem. Tak to wypoki cisną TVN, ale jak tylko zaczęli smieszkowac, to od razu 100 plusów. To tylko potwierdza tezę, że spora część osób, to chorągiewki na wietrze. Dlatego właśnie w tym kraju jest tak ch***wo i Tusk rządzi 7 rok.
@xqwzyts:

i to godzi w w wolność? kto chce bedzie czytał ich wypociny, kto nie chce ten nie, jedna osoba będzie nawoływać do zlikwidowania tego profilu, a inny nie. Przecie i tak MIhau nie zbanuje faktów, bo ktoś we wpisie tego pragnie

każdy dokona wyboru korzystając właśnie z wolności.