@PopeLeon: Zawsze mi się wydawało, że więcej w Polsce jest Atari niż C64. Na osiedlu tak miałem, że znałem prawie 10 Atarowców i tylko dwóch z C64 i dwóch ze Spectrumem.
A tu po latach się okazało, że C64 było więcej a oba kompy miały dokładnie taki sam procesor i taką samą pamięć.
#atari #comodore64 #retrocomputing
źródło: 1000007267
PobierzA tu po latach się okazało, że C64 było więcej a oba kompy miały dokładnie taki sam procesor i taką samą pamięć.