Wpis z mikrobloga

@Kapoan: szczerze? spodziewałem się właśnie takiej odpowiedzi "afery są normalne, wszyscy kradną" bo Twojej tezy nie da się inaczej obronić, takim myśleniem dajemy na to przyzwolenie i utrwalamy patologię. Taśmy pokazują nam nasze miejsce w szeregu i to że nikt z nami sie nie liczy, akceptujesz taki stan rzeczy?
  • Odpowiedz
@Kapoan: Umów się dotrzymuje. Wchodząc w wiek produkcyjny powinieneś wiedzieć po ilu latach pracy dostaniesz emeryturę i to nie powinno się zmieniać. Długość życia się owszem zwiększa, dlatego wydłużanie wieku emerytalnego należy wprowadzać dla roczników, które dopiero wchodzą na rynek pracy.
  • Odpowiedz
@JaroslaPolskeZbaw: a Belka odpowiedział? Sienkiewicz odpowiedział? nie odpowiedzieli i nie odpowiedzą, tak jak z oczywistych wzgledów Kaczyński, czy choćby Ziobro, bo postawienie przed Trybunałem Stanu w Polsce kogokolwiek graniczy z cudem.
  • Odpowiedz
@Kapoan: zostawmy nomenklaturę, nie ważne czy nazwać ta aferą czy nie, jestem dumnym człowiekiem, odprowadzam bardzo duże podatki i nie godzę się na sprowadzanie mnie do roli bydła, na którym oni żerują. Oni nie reprezentują ani moich interesów ani Twoich.
  • Odpowiedz
Tusk może kłamać, oszukiwać, podwyższać podatki, doić emerytów belki i sienkiewicze mogą łamać konstytucje, minister tuska robić machlojki itd tid ale I tak zagłosuje na PO bo najważniejsze jest by TEN OHYDNY PIS NIE DOSZEDŁ DO WŁADZY!!!


@JaroslaPolskeZbaw: Pierwszy raz się z tobą zgadzam ;s
  • Odpowiedz