Wpis z mikrobloga

Dostałem #nightcall od mirko, więc odpowiadam. #testoviron

"najgorszy dzień na mirko"

A teraz wam powiem o moim nowym #!$%@? hobby.

Jestem wyjęty spod internetowego prawa, patrzcie moderacja mnie ściga, ja tylko patrzę się na prawą stronę, aha nadchodzą prawicowe #!$%@? z 4konserwy - czas odjeżdżać, chwytam za kierownicę, rogal w kieszeni, jadę przed siebie #!$%@?. Stulejarskie śmiecie z tyłu chciałyby żebym usunął konto, ale nigdy im się to nie uda.

Widzicie tą zapałkę w ustach, z czystego złota #!$%@? - stać mnie na taki luksus bo nie jestem nołnejmem i #!$%@?, jadę do gorących widzicie? Mijamy właśnie serwerownię wykopu, dalej mnie ściga lewacka administracja. Patrzcie, #!$%@? widzicie? Tak jest właśnie na mirko. Jak robicie wpis i macie jakiś problem (co jest prawie niemożliwe) to taka muzyczka leci, nie? Zegarek z aliexpress albo dwa, patrzcie i Famina z radia wam mówi tak:

Coś jest w tobie Karta!

Trudno jest to wyjaśnić


dlaczego jesteś takim wygrywem.


Cały czas o tobie mówią Karta, na mirko czy na wykopparty,


ale ty się nigdy nie zmieniasz, dalej śmieszkujesz.

_

Coś w tobie jest Karta.

Słyszycie to? Właśnie podjechałem na mirko. O! Różowy pasek pokazuje mordę, nie zwracam uwagi, nie daję atencji, jestem na to zbyt zajebisty.
Tak karta. Ty się nie zmieniasz._ Patrzcie wchodzę, aha, nie ma kosmonauty. Torba na dół, w torbie same plusy, patrzcie #!$%@?, tak się właśnie śmieszkuje, czysty luz. Patrzcie rozglądam się tylko z takim żalem jak ci ludzie muszą na głównej żyć. Torba na dół i teraz najlepsze ujęcie - wylogowuję się i światło gaszę i muzyka bęben patrzcie! Pyk! Ja #!$%@?ę… Tylko mnie stać na takie śmieszkowanie i takie wyczucie czasu. A teraz dalej jadę, mijam wykopalisko, jadę #!$%@?ć michaua. Patrzcie co za luksus, co za śmieszkowanie.

No #!$%@? #tylkomirko, rozumiecie to? Tylko mirko. I to jest mój najgorszy dzień na mirko, ja tak się czuję #!$%@?! To jest najgorszy dzień na moim #!$%@? mirko, czujecie to? Ja #!$%@?ę czysty luz, czyste stół, sukces #!$%@?.
KartaSieciowa - Dostałem #nightcall od mirko, więc odpowiadam. #testoviron 

"najgors...
  • Odpowiedz