Wpis z mikrobloga

Mirki, sorry za wyrażenie, ale zaraz mnie #!$%@? strzeli. Wołam @OrangeEkspert może coś pomoże.

Chcę odblokować sim w Galaxy s3, otrzymałem już kod NCK (Network Control Key) i z dobroci to by było na tyle.

Obejrzałem chyba wszystkie możliwe poradniki, wpisałem wszystkie możliwe kombinacje, próbowałem wszystkich możliwych sposobów, poległem. Cały czas odrzuca kod.

Jedno mnie zastanawia, w niektórych kodach trzeba było wpisać Unfreeze albo Defreeze code, ale co to jest? Google nie daje sensownych odpowiedzi, a jeżeli miało to przyjść razem z kodem NCK bezpośrednio od Orange to nie przyszło :/

Zaraz jadę w długą podróż, a ta sim jest moją jedyną nadzieją na mobilny internet. Zaraz coś mnie strzeli.

#gorzkiezale #orange #simlock #galaxys3 #niedziala #pomocy
  • 5
@Edwards: Gdzie zlecałeś zdjęcie blokady? W salonie firmowym Orange czy w BOK? Spróbuj jeszcze skorzystać z poniższej instrukcji:

Włącz telefon z obcą kartą lub z sieci, w której obecnie działa. Następnie wpisz #7465625638kod# lub #7465625638*KOD#. Gdzie „KOD” to kod do zdjęcia simlocka który otrzymałeś.

Jeżeli telefon nie prosi o kod simlock należy:

1. Włączyć telefon z obcą kartą lub z sieci, w której obecnie działa

2. Następnie wpisać poniższe
@Edwards: Jeśli było więcej niż 5 prób wprowadzeniu kodu to możliwe, że licznik kodów jest już zablokowany i będzie konieczna wizyta w serwisie.

Możemy to sprawdzić, ale potrzebujemy Twojego zgłoszenia. Wyślij je przez formularz Pomoc Orange http://pomoc.orange.pl/. Koniecznie podaj w nim:

- numer telefonu

- IMEI telefonu

- kopię lub numer faktury za zlecenie zdjęcia blokady simlock

- kod, który został dla Ciebie wygenerowany