Wpis z mikrobloga

PC:

- gabarytami podobny do pufy

- brzmi jak odkurzacz

- robi za kaloryfer

- pobiera 350+ W z gniazdka

- za jedyne 3999zł

Konsola:

- zgrabna i zabiera 30cm2 powierzchni, elegancko obok TV

- cicha

- nie grzeje się

- poniżej 200W pod obciążeniem (PS4)

- 1700zł

#pcmasterrace #ps4 #xboxone
  • 86
  • Odpowiedz
Poza tym konsole nigdy nie doscigna PC


@Patri295: Mogą. Tyle że będą wtedy kosztować tyle co PC.

Gdy ktoś grafikę, jak w konsoli, to kupi PC za 1700zł. Jeśli chcę lepsza, to kupi coś lepszego.
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: Zapomniałeś o jeszcze jednym - w PC za rok trzeba będzie wymienić kartę graficzną, za 2 dołożyć RAM-u, a za 3 wymienić procesor, żeby jakiś nowy tytuł w ogóle odpalić. Na konsoli żadna nowa gra nie ma prawa się zacinać, dopóki nie wyjdzie nowa generacja - w przypadku Xboxa było to jakieś 8 lat. Spróbuj odpalić GTA 5 na 8-letnim PC - założę się o swoją gitarę, piec i
  • Odpowiedz
@blisher: Na pc bo pc nadaje się bardziej do robienia gier niż do grania w nie.

Równie dobrze mógłbyś udowadniać, że taśma i roboty które składały Ferrari bardziej się nadają do jeżdżenia niż ten samochód, który złożyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zapomniałeś o jeszcze jednym - w PC za rok trzeba będzie wymienić kartę graficzną, za 2 dołożyć RAM-u, a za 3 wymienić procesor, żeby jakiś nowy tytuł w ogóle odpalić. Na konsoli żadna nowa gra nie ma prawa się zacinać, dopóki nie wyjdzie nowa generacja - w przypadku Xboxa było to jakieś 8 lat.


@kw401: Tylko że te GTA V na tym starym Xboxie wygląda jak kupa. Nie jestem obrońcą
  • Odpowiedz
A ja i tak wolę na konsoli grać, tu chodzi o klimat. Komp jest martwy. Zero wspomnień, maszynowe bezduszne klikanie. Przy konsoli wracają wspomnienia! Te nesy pegasusy psxy i siedzenie przed TV. O to tu chodzi. A przed kompem dziś wszystko głąby robio. Brak w tym duszy.
  • Odpowiedz
@kw401: Przestań gadać, że żadna nowa gra nie ma się prawa zacinać. Jak usiadłem u kumpla przy xboxie do GTA IV to się za głowę złapałem jak to chodzi. Zacięcia widać cały czas, ahhh te 20 fps. GRUBO!
  • Odpowiedz