Wpis z mikrobloga

PC:

- gabarytami podobny do pufy

- brzmi jak odkurzacz

- robi za kaloryfer

- pobiera 350+ W z gniazdka

- za jedyne 3999zł

Konsola:

- zgrabna i zabiera 30cm2 powierzchni, elegancko obok TV

- cicha

- nie grzeje się

- poniżej 200W pod obciążeniem (PS4)

- 1700zł

#pcmasterrace #ps4 #xboxone
  • 86
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: Oj koleżko, chyba zatrzymałeś się 5 lat temu. Dzisiejsze pc z kartą graficzną w procesorze nie pobierają więcej jak 80W przy przeglądaniu neta. Jeżeli coś pobiera 350W i jest z tej generacji to masz tu sprzęt który zjada tą twoją konsolkę na śniadanie.
  • Odpowiedz
Uwaga, powtarzam gdyby ktoś nie doczytał: "grafika w konsoli jest #!$%@?!" )


@janek_kos: ale większość graczy nie ma wypasionych kompów, więc zazwyczaj wygląda to tak, że jak chcą płynnie pograć w nową grę, to z detalami takimi, że jednak na tej #!$%@? konsoli wygląda to lepiej. Nie to że stoję po którejś stronei barykady, mam ps3 i kompa za 3 kafle, ale mówię jak jest :D
  • Odpowiedz
@Tukan29: Nie no, tak na serio to na konsoli lubię grać w piłkę nożną i ewentualnie boks. Fajna zabawa z kumplami. Ale nie ogarniam jak można grać w shootery, przecież to takie niewygodne że aż boli.
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: Są 2 możliwości. Albo nigdy nie miałeś porządnego PC, albo wypowiadasz się na temat o którym po prostu nie masz bladego pojęcia. Dobry PC ani się nie grzeje, ani nie jest głośny. Poza tym konsole nigdy nie doscigna PC, przykro mi. A mojego X360, zanim się oczywiście zepsuł, to od nowości była w stanie zagłuszyć tylko ciężarówka. Z PS3 trochę lepiej, ale od samego początku i tak tylko stoi
  • Odpowiedz
@BrodatyCiul: Kupowanie konsoli i twierdzenie, że jest lepsza od PC to jak zakup charta bez nogi.

Grasz na konsoli - spoko, nie mam nic przeciwko. Ale miej chociaż szacunek do platformy, na której się tworzy Twoje gry.
  • Odpowiedz