Wpis z mikrobloga

No mireczki, wiem, ze w grach #paradox króluje #europauniversalis jednak tym razem chyba coś bardziej dla fanów #heartsofiron otóż anulowany niedawno projekt #eastvswest wyszedł w końcu, choć nie tak jakby chcieli tego twórcy. Bowiem wyciekła wczesna wersja tego tytułu. #gry #strategie

Jeśli będą zainteresowani, to tylko gdy przetestuje, czy to grywalny nie fejk to mogę podesłać link.
Pobierz
źródło: comment_HPnaPJ1zOVQLGTwcul3Juu80oXyke0AV.jpg
  • 19
@Vender:

Na reddicie właśnie mówią, ze single działa i jest nawet blisko czegoś co można by nazwać grywalnym. Multi to natomiast jakaś sieczka chociaż też pojawiły się screeny z tego trybu.

Ja też czekałem bardzo na to, ale mam w sumie jeszcze nietknięte HoI3.
@landoleed: @Vinniczek: @Zircon: @LibertyPrime: Uruchomiłem dzięki ustawieniu fullscreen na on. Szybkie rozeznanie za 20 minut gry Polską. Nowa mapa ssie, walka z HoI3, szpiegostwo też, polityka w sumie też troche (takie quasi z V2), dyplomacja zbliżona do starych HoI i DH, gospodarka dziwne połączenie Victorii z bóg wie czym. Trochę będę musiał to ogarniać. Widocznie widać brak ostatniego szlifu, ale to naprawia moderzy. Jednak działa.
@Vinniczek: Dziwi mnie to. Pracy mimo wszystko zostało niewiele, przynajmniej stosunkowo biorąc pod uwagę ile już zrobili. Już /gsg/ wyraził zainteresowanie, to projekt jest w nie gorszych rękach.