Wpis z mikrobloga

Teza na dzis:

Gdyby taki tasmy nagrano z np. Dziamborem i Berkowiczem, to by sie wypok zachwycal jacy to oni szczerzy, jacy blyskotliwi, jakie celne diagnozy, jak dbaja o kraj i jak to genialnie nie chca dopuscic lewactwa do wladzy. Potwierdzone info.

#neuropa #4konserwy #korwinnadzis #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stekelenburg2: A tak swoją drogą, to KNP chce oddzielić gospodarkę od państwa, żeby właśnie politycy sobie nie mogli takich spraw załatwiać przy stoliku, wiec GDYBY (znowu) mieli pełnie władzy, to pewnie mogliby sobie gadać, bo by to nie miało żadnego przełożenia.
  • Odpowiedz
@RackhamMazer: Już ci pisałem, że konta nie usunę, bo nie składałem żadnego przyrzeczenia publicznego w tym temacie, a gość, który tworzy internetową walkę klasową z kucami g---o ma do powiedzenia w tej kwestii. Chcesz dbać o standardy państwa prawa to stosuj się do fundamentalnej zasady domniemania niewinności w procesie karnym. Poza tym nie wszyscy - nie wyrokowałem o winie nagranych panach, a jedynie odnosiłem się do karygodnych treści w nich
  • Odpowiedz
Gdyby taki tasmy nagrano z np. Dziamborem i Berkowiczem, to by sie wypok zachwycal jacy to oni szczerzy, jacy blyskotliwi, jakie celne diagnozy, jak dbaja o kraj i jak to genialnie nie chca dopuscic lewactwa do wladzy. Potwierdzone info.


@stekelenburg2: Jak zwykle p--------z głupoty. Gdyby jakikolwiek z polityków KNP napomknął o niszczeniu przedsiębiorców, czy użycia kasy NBP jako kiełbasy wyborczej, to równie dobrze mógłby dla większości konserwatywnych liberałów przestać istnieć.
  • Odpowiedz