Wpis z mikrobloga

No trzymajcie mnie, bo nie wytrzymie! (°° Czy Szumlewicz ma rozum i godność człowieka?!

Politycy KNP są za zniesieniem publicznej opieki medycznej, twierdząc, że prywatna byłaby lepsza. Niestety mylą się. W prywatnej służbie zdrowia chodzi wyłącznie o zysk.


Na operację w publicznym szpitalu niekiedy czekamy 3 lata, na operację w szpitalu prywatnym, nie należąc do elity finansowej, moglibyśmy czekać całą wieczność.


Link do felietonu pt. "Nie zabijaj dziadków - nie popieraj KNP"

#4konserwy #prawackihumor #bekazlewactwa #lewackalogika #lewaknadzis #szumlewicz #szumlewicznadzis
  • 7
@fantomasas: Łatwo patrzeć z perspektywy pokolenia, które wybrało taki system by każde kolejne musiało spłacać zobowiązania poprzedniego. Jeśli nie mają oszczędności, to czyja to wina? Dlaczego ja jako podatnik mam płacić za drogie operacje i nie otrzymując de facto niczego w zamian?
@fantomasas: Trzeba było płodzić dzieci, a nie bimbać jak rurkowiec. Każdy jest kowalem własnego losu, kto za młodu żył sobie z dnia na dzień nie myśląc o przyszłości to niech się na starość nie dziwi, że nie ma kto się o niego zatroszczyć, jego wina.

Dodatkowa zachęta, żeby mieć dużo dzieci, dobrze się nimi opiekować i utrzymywać dobre stosunki w rodzinie.