Aktywne Wpisy

Jakie marki perfum uważacie za przereklamowane, a które za niedocenione?
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique

nie moge usnac bo zobaczylem tego tik-toka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait






Wcale nie. Problem mam tylko z matołami o IQ gupika
Po drugie z amebami się nie umawiam, dostałby w ten durny łeb za samą próbę podpalanie trawy przy takim wietrze w
@krytyk1205: wcale tak, taka sama toksyczność bije od ciebie jak ode mnie
Nie pochwalanie czyjejś głupoty
@krytyk1205: no masz jeden wykop vs całą resztę internetu i realny świat gdzie rolę są odwrócone, nikt ci nie każde tu siedzieć