Wpis z mikrobloga

Dzień 26 #krolkasieodchudza

Waga bez zmian, trochę smutno, ale widocznie tak musi być :). Dzisiaj też bez ćwiczeń, bo mój niebieski pasek powiedział, żebym sobie chociaż jeden dzień w tygodniu odpuściła z ćwiczeniami. Może i ma rację, tym bardziej, że dzisiaj i tak nie za bardzo miałam czas na cokolwiek. A podobno niedziela to dzień wolny, który ma służyć do odpoczynku. Dobre sobie.

Zjedzone:

* gruszka (wstałam dzisiaj najpierw o 7.00, bo psy się domagały spaceru, a potem przysnęłam do 11.30, to chyba pierwszy raz w życiu, kiedy spałam do tej godziny :D, więc i śniadanie liche, bo niedługo miał być obiad u rodziców)

* ryż z sosem pomidorowym z pulpecikami + fasolka szparagowa

* dwie kanapki + pomidor

* winogrona

* omletoburger widoczny na zdjęciu (omlet + bakłażan + mięso wołowe + bakłażan + omlet, pycha)

Muszę iść się uczyć :( trzymajcie za mnie kciuki jutro, bo egzamin zawodowy do zaliczenia :P

#dieta #odchudzanie
Pobierz
źródło: comment_9p2C68cIAZu4wGo1X5qjBGem4eLSsmeH.jpg
  • 18
@krolka89: dla mnie sam fakt stawiania czegokolwiek (prócz papieru) na laptopa jest profanacją

tym bardziej, że od tragedii wylania kawy na klawiaturę, staram się uświadamiać ludzi, jakie ryzyko to ze sobą niesie...
@Jubei: tak to jest głodówka co proponujesz.

@krolka89: może zacznij liczyć kcal bo tak to nigdy nie będziesz wiedzieć czy za dużo czy za mało jesz ;) raczej to nie są duże, a powiedziałbym, że małe ilości jedzenia...
@Jubei: bez przesady. Ja zjadam do obiadu 1/3 do max. 1/2 torebki ryżu i to nie jest duzo. To danie z omletani tez w sam raz, skoro omlety maja srednia plastra baklazana ;) tym bardziej, ze teraz ciezko trafic jakies wieksze sztuki. Skoro duzo cwiczy to nie moze tez przesadnie ssie glodzic.
@Leniwiec1: no dzisiaj mój facet wmusił we mnie resztkę obiadu, bo powiedział, że zdecydowanie za mało jem :/ i wciągnęłam te pół torebki ryżu na siłę, bo się wścieka na mnie :( a co ja mam poradzić, że skoro teraz jem częściej, to po prostu mało jem

@Jubei: ale ja jestem szczęśliwa, nie rozumiem zależności

@hellyea: no były dość małe, może kolega myślał, że to na talerzu obiadowym leży