Wpis z mikrobloga

@Capo_Bastone: ale on #!$%@? bez sensu. sluchac goscia nie moge. jedzenie za kierownica? no #!$%@?... rozumiem cos sie napic, ale nie #!$%@? wielkiego hamburgera.

automat jest dobry do miasta. i tyle. tak rzeklem ja.

a ze gosc ma problemy ze zmiana w manualnej....
@masej: przejedz sie ferrari z lopatkami, wtedy zmienisz zdanie. ;] przyklady z dupy, bo dla przecietnego smiertelnika w polsce oba te auta sa niedostepne. a gosc jedzie tam jakas furmanka z automatem i zachwala jakby to byl conajmniej tiptronic*

*przyklad z dupy jeszcze bardziej, bo tiptronic to polautomat. ale niewazne.
@Capo_Bastone: bo co? bo automaty sa takie swietne w normalnych autach, czy dlatego, ze nie stac mnie moze na auto z automatem? bo nie wiem dlaczego mam #!$%@?, kiedy przedstawiam swoje zdanie.
@czepsiek: argumenty ad personam "jesteś #!$%@?ą bo używasz automatycznej skrzyni biegów" w prostej dyskusji nt. manualna skrzynia vs. automat to jednak pieprzone dno intelektualne, nie umiesz uargumentować swoich racji i stawiasz na wyzwiska od cipek to #!$%@?
@czepsiek: a jeśli umiem zmieniać biegi i wybieram automatyczną skrzynię biegów to kim jestem? #!$%@? ogarnij się, nie każdy jest tradycjonalistą, który woli banalne rozwiązania, idąc tym tokiem myślenia to po co używasz komputera? to też zło, ale jak już wspominałem wyżej taka dyskusja nie ma sensu bo dorabiasz ideologie do banalnych rzeczy
@czepsiek: @O__Q: w tym vlogu spodobało mi się jak koleś staje na przekór #!$%@? niektórych ludzi w naszym kraju i pokazuje, że automatyczna skrzynia to nie takie zło jakie malują zawistne i zakompleksione polaczki i że można dokonywać normalnego wyboru bez sugerowania się #!$%@? innych, tak właśnie takim jaki tu dali niektórzy przykład
@Capo_Bastone: ale ja nie mowie, ze automaty sa same w sobie zle, tylko ze w samochodach z nizszej i sredniej polki poza miastem nie sa wcale lepszym rozwiazaniem niz manuale. a tym bardziej nie sa lepsze w autach uzywanych, na ktorych opiera sie nasz rynek.

i #!$%@? mnie argument z uzywaniem komorki/#!$%@? hamburgerow itp. nawet w korku, to glupota. i niewazne, czy jedziesz z manualna czy z automatem.