Wpis z mikrobloga

gdzie ogarniacie swoje zbiory książkowe, przeczytane pozycje, itp.?

szukam czegoś skutecznego, ale też ładnego - goodreads i lubimyczytac.pl odstraszają mnie wyglądem i irytującymi błędami UX, brakuje w nich też wielu pozycji, które czytałem... appki lubimyczytac na windows 8 i windows phone też takie średnio używalne

#ksiazka #ksiazki #kiciochpyta #spamtagami
  • 16
@michalkosecki: zresztą, chłopie - jakie appki? Czytasz dziennie po 30 książek, że potrzebujesz osobnej aplikacji do ich wprowadzania? I jeszcze z wyglądem mbanku, onetu czy innego pstrokatego gówna?
@ryhu: czytam w porywach 2-3 książki tygodniowo, rzadko więcej. przykład appek podałem jako ewentualny consensus - byłbym w stanie korzystać z obrzydliwego serwisu, jeśli appka do niego byłaby świetna.

co do mbanku, onetu i "pstrokatego gówna" - podałeś same złe przykłady - takich rzeczy unikam :)
@michalkosecki: biblionetka tak bardzo ohydna oczy pieko tak mocno że nie da rady dodać 3 książek w tygodniu od patrzenia przez potrzebne na to 3 minuty ślepota nadciąga.... honor nie pozwala korzystać z brzydkiej strony co teras

a ja tam twierdzę, że ascetyzm tego serwisu trzyma od niego z dala idiotów i gimbazę, dzięki czemu ma najbardziej wartościowe recenzje i opinie.
@ryhu: jest różnica między ascetyzmem, a ryczącymi latami 90. - oszczędźmy sobie tej dyskusji o ergonomii interfejsów.

zauważyłem, że jest jeszcze booklikes - to jest dopiero antypattern...