Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: Kierowcy blokują miasto średnio 20 dni w miesiącu po 4h dziennie: nah, ok.

Rowerzyści robią przejazd raz w miesiącu, który trwa ~godzinę, do tego blokują każde skrzyżowanie co najwyżej na kilka minut: OMG JAK TAK MOŻNA MIASTO BLOKUJĄ !11!!!oneoene!!!one!!11!!
@platynek: Że co proszę? Gdzie ja tak napisałam?

Ja nawet nie popieram jakoś specjalnie masy, po prostu dziwi mnie wychodzenie z założenia, że drogi są tylko kierowców i to o czym napisałam - jeżeli już to chcą masy w weekend a jak coś się dzieje w weekend to w ogóle tego nie chcą.
@Angelino: ale dlaczego zmieniasz temat? Dlaczego tlumaczysz swoja nienawisc i zianie jadem do innych korkami? Dlaczego sadzisz, ze musisz sie usprawiedliwac?

PS. Jak widac klamstwo ma krotkie nogi i szybko zaczyna wychodzic z czlowieka warholstwo i polaczkowatosc...
@Angelino: Ja pisze, ze blokowanie miasta to zle zachowanie a ty wywijasz kota ogonem i zaczynasz "a korki" sratatata, "Kierowcy mają problem" "Wniosek: Niektórzy są debilami i myślą, że miasto jest tylko dla nich." Do swojej rodziny tez mowisz, ze sa debilami? Prosze? Mozesz nam napisac czy okreslenie "debil" jest pelne milosci?:D
@platynek: No nie lubię debili, według Ciebie ktoś, kto uważa, że droga jest miejscem wyłącznie dla samochodów (mimo że nie tylko oni mają prawo do jazdy po niej) nie jest debilem?

W korku rowerem nie stoję, stoję za to w korku autem i czasem w autobusie.
@platynek: No nie lubię debili, według Ciebie ktoś, kto uważa, że droga jest miejscem wyłącznie dla samochodów (mimo że nie tylko oni mają prawo do jazdy po niej) nie jest debilem?


@Angelino: nie wiem, ale jak dla mnie to jest nienawisc wobec innych, zamiast starac sie cos wytlumaczyc pogadac lub naprawic ty klasyfikujesz ludzi jak rozumnych i debili, jak widac powiedzenie o kims debil nie jest wedlug ciebie obrazliwe. Bardzo