Wpis z mikrobloga

@normanos: no wlasnie jak to swiadczy o tej firmie, te pani musialy sie zgodzic bo pewnie inaczej wypad z firmy, mam nawet jakas nadzieje ze wewnetrznie nie chcialy ale no sorry to juz w necie zostanie do konca swiata, ja bym taka osobe bez kregoslupa patykiem nie dotknal
  • Odpowiedz
@normanos: Czekam na protest Szczuki, Środowej i innych jakie to obrzydliwe. Mam nadzieję, że twórca zostanie pociągnięty do odpowiedzialności przed Moniką Olejnik!

Gdyby dali tam jeszcze Korwina z taką tabliczką, to o reklamie byłoby naprawdę głośno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ozzie: Co Ty pierdzielisz. Normalna praktyka w trochę lepszych firmach niż 2 osoba agencja interaktywna. Z tymi Januszami i siłownią nie skomentuję, o Multisporcie nie słyszał?
  • Odpowiedz
@ozzie: bez przesady, masz mocno spaczony pogląd. Firmy to oferują bo m.in. ludzie tego oczekują. Jakbym za każdy tekst "czy będzie karta do X, czy będzie jakiś MediCover dla całej rodziny" dostawał zeta to byłbym już bogaty ;)
  • Odpowiedz
@normanos: w przypadku kiedy wypłaty są śmiesznie niskie, czego innego ludzie mają oczekiwać? Ja bym wolał aby firma mi zapłaciła więcej i darowała sobie jakieś śmieszne karty.
  • Odpowiedz
@ozzie: To idź do takiej, która dobrze płaci i daje bonusy. Co to za bzdury, że dodatki dla pracowników = niskie zarobki? Na rynku w cholerę ciężko o fachowca w branży IT, firmy muszą przekonywać na różne sposoby potencjalnych kandydatów (a i mieć czym zatrzymać tych, którzy już pracują).
  • Odpowiedz
@ozzie: A rozumiesz, że firma zapłaci grupowo za te karty 40-50zł a Ty musiałbyś wydać 100? Wolałbym kartę, niż samemu wydawać drugie tyle. Tak samo z ubezpieczeniem.
  • Odpowiedz
@AvantaR: ja nie narzekam, tylko przedstawiam swoją opinie, że śmieszą mnie takie sposoby przekonywania. A dawno temu przypadki widziałem, że programiści z kuchni podbierali kawę do domu, bo ich nie było stać na taką ;)
  • Odpowiedz