Wpis z mikrobloga

@lamiesobie: Ja też dziennie pół litra mleka 3,2% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale potreningowo. Świetny antykatabolik i regenerator. W dni treningowe łykam pół litra + 40 g WPC + 2 banany. A w nietreningowe piję zaraz po HIITach. Właśnie jestem świeżo po :)
  • Odpowiedz
@lamiesobie: Mleko po treningu to jest najlepsze chyba czego się można napić. I to paradoksalnie właśnie tłuste mleko.

@pepone: Przedtreningowo bym zarzygał pół siłowni jakby mnie #!$%@?ła insulina i potem jeszcze wyrzut hormonów od ciężarów ;) Poza tym, przedtreningowo miałbym wrażliwość insulinową taką-se, więc mogłoby to pójść nie do końca tam gdzie bym chciał. A po trenie taka bombka + kreatyna i raczej nie mam większych obaw, że pójdzie w
  • Odpowiedz
@mistra: No właśnie tak. Próbowałem i trening siłowy na czczo to jest głupi pomysł. To samo interwały. Co innego cardio.

Nie widziałem żadnego "guru" od IF, który mówi, że trening siłowy na czczo bez BCAA to jest dobry pomysł. Wszyscy są w tej materii zgodni. A jak z BCAA to zalecają ilości rzędu 20 g, co jest wyjątkowo uciążliwe dla polskiego portfela.
  • Odpowiedz