Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: z całego serca polecam kindle, mam najtańszą wersję - 5 (bez dotykowego ekranu i podswietlenia) od paru miesięcy. Format, który najlepiej obsługuje to co prawda .mobi, ale jest program calibre, który konwertuje z pdfa. Większość książek znajduję i tak w mobi więc nie ma z tym problemu :)
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: mam kundla, classica, poza wszystkimi jego zaletami dodam tylko, że obsługa klienta w amazonie jest świetna! W jednym kundlu zepsuła się bateria (z mojej winy) i dostałem kolejnego, ten miał badpixel to dostałem kolejnego +20 dolców na zakupy na amazonie :) czas dostawy to około 3-5 dni roboczych, ofkoz wszystko na ich koszt
  • Odpowiedz
Mireczki jakis tani czytnik ebooków


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: szlag cie trafi jak bedziesz czekal piec minut na otwarcie ebooka albo przerzucenie strony. Probowalem kiedys takiego baaardzo taniego w sklepie. Wybralem ksiazke, kliknalem... po chwili zapytalem sie pani z obslugi czy to dziala bo nie moge ksiazki otworzyc... na co pani odparla ze dziala, tylko trzeba troche poczekac. No faktycznie - niecale dwie minuty pozniej ksiazka sie otworzyla ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Ja kupowałem w sklepie rtv w UK, ale możesz śmiało kupić na allegro, czy w x-komie i gwarancja amazonu jest ważna (o ile to nówka, a nie refurbished) Po prostu te na allegro są kupowane od amazonu jako 'gift', czyli nie są na nikogo rejestrowane i pierwsze co każe Ci zrobić czytnik po uruchomieniu to przejście przez proces zakładania konta na amazonie (rejestracji czytnika) od tego dnia liczy Ci się
  • Odpowiedz