Wpis z mikrobloga

Mikroby - narodził się pewien problem. Zaczynając od początku, byłem sobie ostatnio na zakrapianych urodzinach kumpla. Z racji, że mam dobre serce, to zabrałem ze sobą kumpla (#przegryw) zaznaczając mu na wstępie, że nie ma nic głupiego o-----ć. No i tak impreza toczyła się swoim torem, aż w pewnym momencie siostra lubej gospodarza popadła w stan upojenia i położyła się spać. Owy gospodarz zastrzegł wszystkim, żeby się doń nie zbliżali, gdyż stan jej nie pozwala na trzeźwą ocenę sytuacji. No i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że wchodząc do domku letniskowego po rozpałkę (ona właśnie tam drzemała) zastałem wcześniej wspomnianego przegrywa, który delikatnie mówiąc wykorzystywał niczego nieświadomą Anię. Wyleciał na kopie. Co zrobić z tym fantem dalej?

#kiciochpyta #impreza #coolstory #niecoolstory #gorzkiezale
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obi343: Wolaj jak w sprawie sie cos zmieni i nie obwiniaj siebie, bo to on odpowiada za swoje czyny. Nie jest chyba na tyle upośledzony, że potrzebuje opiekuna..
  • Odpowiedz
UPDATE: Jestem wlasnie po spotkaniu z nia, idac za rada od rana zalatwilem od ginekologa tabletke 72h. Okazalo sie, ze dziewczyna jest zalamana, zorientowala sie ze cos jest nietak. Staralem sie byc najdelikatniejszy, jak tylko moglem. Niestety, pomimo poinformowaniu kto to nie chce tego nigdzie zglaszac. Jade do goscia. Jak juz to zalatwie, to zawolam wszystkich, ktorzy prosili.
  • Odpowiedz
@Obi343: Sprawa jest bardzo delikatna, bo dziewczyna pewnie nie chce robić szumu wokół siebie, ale faceta trzeba jakoś ukarać. Najlepiej gdyby go podać na policję. Poszedłby do więzienia a smród ciągnąłby się za nim latami. Załatwianie tego na własną rękę tj. wizyta z kolegami i solidny w------l może i zadziała, ale to rozwiązanie imho na krótką metę. Koleś przeboleje w------l, a potem może znowu atakować.

Na Twoim miejscu próbowałbym przekonać
  • Odpowiedz