Wpis z mikrobloga

@martek-77: dokładnie. To jest stanowisko na którym można było zagrać na nowej konsoli w grę z x0 tylko, że zamiast konsoli był tam pecet bodajże z jakąś grafiką od zielonych :D Pomijam już kwestie ogłoszenia ceny, drm i samego sprzętu, bo tutaj Sony ich zmiażdżyło, też niezła beka była :D
@ZmutowanaFrytkownica: Czy naprawdę chcesz zobaczyć tutaj tekst o upadku edukacji i narodu polskiego oraz kopii pisma proszącego o aneksję? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sonety o tym, jak ludzie łykają papkę medialną, a potem o zgrozo ją powtarzają? Bolączkę o tym, że tylu ludzi mówi o sobie, iż jest inteligentniejsza niż inni, a sama właśnie łyka, jak młody indor każde gówno, jeśli te pasuje pod ich opcje polityczną?
@Ranven: bez powodu obrażasz, piszesz jakieś totalne głupoty. Chłopie, spokojnie, żyłka ci zaraz pęknie. Nie wiem skąd się urwałeś, ale w tym momencie kończę odpowiadać na te głupie posty i za obrazę lecisz na #czarnolisto. Gówno mnie obchodzi co o tym myślisz, dla mnie jest to fail i koniec, nikogo przy tym nie obrażam. Kultury trochę! Po drugiej stronie też siedzi człowiek

@ZmutowanaFrytkownica: na E3 niemal wszystko zawsze leci z PC.Dlaczego?:

- gry na konsole są tworzone na PC

- wczesne wersje gier są tak bardzo niezoptymalizowane, że żadne konsola ich nie uciągnie, bo konsole to sprzętowo #gunwo - dlatego właśnie #pcmasterrace

- wiecej mocy na PC daje większe pole do generowania hype'u i ściągania frajerów, którzy zamówią preordery

- "nextgenowe" konsolki, "ultimate gaming machines", są nadal w erze 720p@30fps.
@benethor: sam nie jestem wielkim zwolennikiem konsol, wiadomo, że to leci z pc, ale ms dał się przyłapać na tym i śmieszy mnie to promowanie stanowiska z konsolami gdzie w środku jest pecet :D Pewnie Sony robiło tak samo, ale przynajmniej starali się to ukryć i wyszło im to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZmutowanaFrytkownica:

1. Juz wszyscy wytlumaczyli ze to leci z pecetow niezaleznie czy ps, xkloc czy inne cuda.

2. Takie wypadki sie zdarzaja i na kazdych targach sie na takie cos trafi.

3. Fail bylby wtedy gdyby to Playstation pokazalo ze pokazuje gry na systemie MS. A tu MS pokazuje Windowsa i Xkloca, obie rzeczy sa ich wiec nie widze tu nic smiesznego ani fajnego.

Eot