Wpis z mikrobloga

@Sieloo: Też mam ten problem i dokładnie to samo mnie interesuje. Po ok. pół roku poszukiwań złożyłam CV do Rossmanna, ale chyba mnie nie wezmą ze względu na wykształcenie ;_;
@Sacron:

@Fibi07:

Chyba będę musiał albo spróbować zawitać w ztm albo tristarze. Tylko, że jakby kogoś szukali, to raczej byłaby jakaś oferta w internecie...

@isomalta:

Też jesteś inżynierem po PG? Gdzie próbowałaś? Odbyłaś jakiś sensowny staż/praktykę?
@Sieloo: Tak, a nawet 27 mam obronę mgr ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Próbowałam wszędzie, od sprintu, przez zdizy, pkp, pks, lotos, scania, ztm, zkm, aż po firmy logistyczne, m.in. schenker, raben dhl, ups i wszystko inne, co na pracuj.pl. Stażu żadnego konstruktywnego nie miałam (przenoszenie papierków), więc nawet nie wpisuję tego do CV, bo wstyd ;_;
@isomalta: I co? Nikt Cię nie chciał? Nikt nie szukał pracowników czy było mało miejsc i wybrali kogoś innego? W sensie szukam przyczyny. Bo w jakiejś Bydgoszczy czy Poznaniu są takie ogłoszenia, a w Trójmieście nic. Dziwne.
@Sieloo: Oh, nie raz byłam na rozmowie, ale niestety tylko na rozmowie, później telefonów nie odbierali. Nie wiem, co było przyczyną, ale stawiam na brak doświadczenia (tylko na jednej z rozmów dało sę wyczuć, że kobiety nie są do końca mile widziane :P). Z kolei na praktyki jestem już za stara. Czekam jeszcze, aż się odezwą z kilku miejsc, gdzie złożyłam dokumenty, jeśli tego nie zrobią, to cóż... Zmywaku witaj ;)