Wpis z mikrobloga

154 259 - 50 = 154 209

Mirki następujące: @gorzka @jrider @mieffer @Marpop @kamdz @PolskiPolaczekZPolskiPL, podliczyłem nasze dzisiejsze wojaże i wyszło mi: 18km z ronda Obornickiego do Biedruska (więc razy dwa bo także z powrotem) + 10km dojazdu od zamku do bunkra i z powrotem do zamku, co daje 46km + kto tam ile miał do domu, ja na przykład 2 więc wyszła okrągła pięćdziesiątka.

TL;DR zrobiliśmy razem 46km

#januszerowernictwa holowanie rządzi, od dziś zawsze będę brał na grupowe wypady znaleźny sznurek z poligonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu RowerowyRownik


Pobierany jest zawsze ostatni wynik


Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki

  • 16
  • Odpowiedz
Miałam właśnie pisać osobny wpis, ale zacząłeś pierwszy, więc tylko się podepnę.

Dodaj jeszcze, że nie razem zrobiliśmy 46 km, tylko każdy z nas (bo to zabrzmiało, jakby każdy zrobił po ok. 6...)

Dzięki jeszcze raz za udany wypad.

@
  • Odpowiedz
  • 3
@gorzka @taiffun tez mi sie podobalo, bardzo dziekuje wszystkim, przedluzylo sie do 22 :D Zobacze jeszcze te km bo mega duzo wyszlo, na wyczucie to mniej, ale pewnie sie myle, no to duzo zrobilismy. Teraz ide spac, dobranoc.
  • Odpowiedz
@gorzka Dzięki, za tydzień powtórka, tylko pomyślę gdzie :D Dobrze, że nabrałaś piknikowego staffu, przydał się bardzo, a nikt nie pomyślał :D Tu jest całkiem ładny obrazek, jak działają te przerzutki w piaście http://www.encyklopediarowerowa.pl/przerzutka-wewnetrzna.html @jrider @mieffer nie ma za co, dobrze, że się przydał @Marpop nieźle gnałeś z holem @taiffun miałeś rację, rzeczywiście ok. 46 km, w życiu bym nie przypuszczał, tak dobrze mi się jechało, ze
  • Odpowiedz