Wpis z mikrobloga

@ilduce999: obczaj ten artykuł 1 i 2 i jeszcze tu. Szkoda tego serwisu, ale ten człowiek odstawiał taką inbe, że sam prosił się o kłopoty. Ja unikałem czytania tych jego wpisów bo czułem, że to jest toksyczne dla młodego umysłu.
@syrena_elektro: tak, ja na Wypoku nie od wczoraj, temat znam. Masz rację, o kłopoty sam się prosił, przekozaczył się. Niemniej, jeśli wynika to z choroby to człowieka szkoda, jak każdego chorego. Tak czy owak, cokolwiek się dzieje, to już poza publicznością. My mamy OpenSubtitles, a on swoje historie.
@ilduce999: Bo zmarła mu matka, a głównie z jej renty się utrzymywał. Został podopiecznym mopsu i żalił się, że do talerza zupy dziennie dostaje dwie kromeczki bez omasty. Jak pomyślę o tych planowanych biznesach, darmowych infoliniach, "cholernie" zainteresowanych itd to mnie zawsze pusty śmiech ogarnia ;)

Serwisu nie ma co żałować, bo skończył się wraz z dniem, kiedy zrezygnował jego założyciel czyli DaNTe, chociaż niektórzy przesuwają tą datę na odejście IV0nki...
To generalnie sympatyczny człowiek był, rozmawiałem z nim kiedyś kilka razy przez telefon, chciał mnie do pracy przyjąć - godzinami mógł opowiadać o swoich biznesach i wizjach stworzenia polskiego hollywood. Śmiech śmiechem, ale oczywiście jest chory i generalnie żal mi go...