✨️ Jak radzić sobie z brakiem doświadczeń życiowych?Ⓘ Co byście radzili komuś, kto ma 26 lat i nie przeżył tego co mieli jego rówieśnicy do tej pory? Typ co nie miał życia społecznego od imprez po związki? #pytanie
@mirko_anonim doradzilbym nie porownywac sie do innych. Ty zazdroscisz tego co robili oni a oni tego co Ty. Nie da sie robic wszystkiego a trawa u sasiada bedzie zawsze bardziej zielona. No i nie generalizuj akurat wybrales sobie do porownania ludzi ktorych jest mniejszosc a nie wiekszosc
życzliwy-archiwista-30: To działaj, wyjdź na miasto, wkręć się w grupę znajomych z pracy, którzy lubią sobie popić w weekend.
Najpierw jednak polecam Ci znaleźć przyczynę swojego s----------a. Przeważnie to toksyczny charakter, brak obycia w towarzystwie, albo wygląd jak ofiarą losu. Spójrz prawdzie w oczy i rozwiąż ten problem, bo będziesz się tylko kompromitował.
W moim przypadku zawsze było coś ze mną nie tak (wynik lekkiego autyzmu i wychowania na ofiarę losu bez
Co byście radzili komuś, kto ma 26 lat i nie przeżył tego co mieli jego rówieśnicy do tej pory? Typ co nie miał życia społecznego od imprez po związki?
#pytanie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
Najpierw jednak polecam Ci znaleźć przyczynę swojego s----------a. Przeważnie to toksyczny charakter, brak obycia w towarzystwie, albo wygląd jak ofiarą losu. Spójrz prawdzie w oczy i rozwiąż ten problem, bo będziesz się tylko kompromitował.
W moim przypadku zawsze było coś ze mną nie tak (wynik lekkiego autyzmu i wychowania na ofiarę losu bez
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta