Wpis z mikrobloga

#pokazzakupy #aliexpress #rower

Właśnie przyszła kierownica MTB z włókna węglowego z Ali. Pierwsze wrażenie to szok i niedowierzanie jaka jest lekka ;) Jakość według mnie też django/django ale na wszelki wypadek dam jeszcze do ekspertyzy mojemu Tacie, który dawno temu pracował w zakładach szybowcowych i oceni laminat fachowym okiem. Była tylko pozawijana folią bąbelkową i obklejona taśmą, bez żadnego usztywnienia, więc w sumie to fakt dotarcia w całości z Chin mogę uznać za wystarczający test. Przy próbie wygięcia 'na kolanie' z całej siły efekt jest taki, że boli mnie kolano a kiera nie ugięła się nawet o milimetr. Czekam jeszcze na karbonowy mostek i będę testował w boju. Jak widać na fotkach rozmiar 660mm, waga 131g o.0

Zdjęcia:

http://imgur.com/a/07jb9

Link do Ali:

http://www.aliexpress.com/item/New-MTB-Carbon-Bicycle-Handlebar-Carbon-bike-handlebar-Mountain-carbon-handlebar-flat-31-8-600-620/553795781.html
soaringsing - #pokazzakupy #aliexpress #rower



Właśnie przyszła kierownica MTB z wł...

źródło: comment_DSpv2xibj7G4OFLnjMx4Dvy5VoT4R9xC.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dran2: W sumie to wiem. Nie kupuję z miejsca, że za 5 minut to zamówię. Jestem ciekaw pierw jak wypadnie ta próba wytrzymałościowa. Niby polecają, nie polecają na tych zagranicznych forach. Na razie oglądam, spokojnie ;>
  • Odpowiedz
@Kodziak: te kierownice różnią się tylko ewentualnie nadrukowanym logo a nie marką

dzięki temu nadrukowi urząd celny może ci to zabrać, bo to jest podróbka i nie ma prawa się znaleźć na polskim rynku

to już lepiej brać bez znaczków

  • Odpowiedz
@Kodziak: Nawet jak jemu trafi się dobra, to nie znaczy że ty dostaniesz dobrą. Gdyby wszystkie były równo #!$%@? to dawno by padli. A tak 96.5% kupujących jest zadowolonych i chwali. Walić to że 3.5% nie jest, z mniej lub bardziej tragicznym skutkiem. Ale to wasze mordy róbcie co chcecie.
  • Odpowiedz
@dran2:

@focer:

Najeżdżacie na mnie, jakbym był jakimś samobójcą :D. Jak wspomniałem - nie zamierzam na razie tego zamawiać, a nawet jeżeli to zrobię to robię to na swoją odpowiedzialność. Kumam, chcecie przed tym przestrzec i uprzedzić - rozumiem to i pochwalam takie zachowanie.

Zainteresowało mnie to i chciałbym się o tym jak najwięcej dowiedzieć, zresztą jak wiele innych rzeczy. Czy ktoś kto interesuje się katastrofami lotniczymi sam
  • Odpowiedz
@soaringsing: mam aluminiową kierownicę 131,2g, handluj z tym ( ͡ ͜ʖ ͡) Dangerous Mike Marathon XC dokładnie. Tyle tylko, że 580mm. Życzę powodzenia z tą, mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawowała. BTW nie chcesz kupić do kompletu siodełka Tune Speedneedle LE? Karbon+skóra 93,3g.
  • Odpowiedz
Jestem ekspertem od chinskiego karbonu prosze zadawać pytania xD

Składam szose 6,3kg za 6k i w sumie za bardzo nie wiem gdzie dociążyć xD
  • Odpowiedz