Wpis z mikrobloga

#anime #copolecacie

Jakie nowe anime polecacie? Takie fajne i wciągające? Coś w gatunku Attack on Titan albo Bleach?

Ale żeby było z rozmachem i żeby tak wciągało aby się chciało obejrzeć następny odcinek?
  • 25
  • Odpowiedz
@ryhu: poleciłem na tyle dobre serie, że mogą się każdemu spodobać, może będzie mi jeszcze wdzięczny. A jakby ktoś zapytał o dobry romans z tego sezonu, to bym akurat wiedział, co polecić. Jak ktoś pyta o obecny sezon to nie ma sensu mu polecać jakichś starszych hitów. Tu koleś widać że nie jest aż tak obeznany (chyba).
  • Odpowiedz
@lmao: No, może tak. Może w ogóle zamiast anime, mogłeś mu np. wkleić poradnik pierwszej pomocy, bo może mu się kiedyś przyda i będzie wdzięczny:/ Zresztą, nie o Twój wpis mi chodzi, a o ogólny poziom polecanek na mirko.
  • Odpowiedz
@ryhu: popadasz w skrajności. Ja nie traktuję anime jak seriali, że szukam czegoś konkretnego gatunku. Dla mnie dobra seria zawsze będzie dobra bez względu na gatunek, oglądam anime dla anime. Ale to ja. Zresztą edytowałem komentarz, nie wiem, czy przeczytałeś, co dodałem.
  • Odpowiedz
@lmao: Jeszcze raz: nie do Ciebie piszę. Ty akurat jako jedyny tutaj zrozumiałeś pytanie, doprecyzowałeś o co chodzi i udzieliłeś przyzwoitej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@lolman: Attack on Titan i Bleach to nie jest coś co mi się szczególnie podoba. Z nowszych rzeczy w podobnych klimatach mógłbym polecić Kill la Kill i od biedy Noragami. Większość tego co mi się podoba i gotów byłbym polecić ma niewiele wspólnego z seriami które wymieniłeś.
  • Odpowiedz