Wpis z mikrobloga

@lolman:

A zresztą, polecę to, co zawsze:

Mahou Shoujo Madoka★Magica (choć to 2011, ale warto)

Fate/Zero (j/w, prequel starszej serii, która w tym roku będzie miała premierę remake'u - Fate/stay night)

Suisei no Gargantia

Psycho-Pass (2012-2013)

Bakemonogatari (i sequele + prequel; pierwsza seria z 2009, najnowsza skończyła się niedawno, a w tym roku kontynuacja)

Nisekoi - niedawno się zakończyła emisja

Shinsekai yori (2012-2013)

Steins;Gate (2011, ale must watch)

Sword Art Online
@lolman: prosisz o polecenie w miarę konkretnego gatunku ze ściśle określonych ram czasowych - wykopki mają to w dupie i polecają cokolwiek z dowolnego okresu - za to kocham mirkowych ekspertów;_;

Inna sprawa, że w okresie od 2013 nic poza Kill la Kill godnego polecenia, a spełniającego ww. warunki sobie nie przypominam.
@bastek66: ja tam się za eksperta nie uważam, bo więcej jak 5-6 serii z danego sezonu nie oglądam, a i te wybieram na podstawie opisu/pierwszego odcinka, także sporo mi może umykać, ale zanim przeczytałem którąkolwiek z odpowiedzi, wiedziałem, że będzie death note. Death note jest zawsze. Zawsze. Ktoś powinien w ogóle napisać jakiegoś bota, który na tag #anime i słowo "polecić" (w dowolnej odmianie) zareaguje odpowiedzą "polecam death note".
@bastek66:

@ryhu:

Nie moja wina, że w ciągu ostatnich sezonów nie było nic na miarę większości tytułów, które podałem. A zapoznaję się regularnie z większością serii od kilku sezonów właśnie (to, że większość dropuję, to inna bajka ;)). Patrzę na swojego MAL-a i podaję to, co mam 8 i wzwyż, czasem jakieś siódemki. To, że tam się za wiele nowego nie pojawia świadczy o tym, że na to nie zasługuje.
@lmao: sama lista jak najbardziej ok, ale dziwię się że w ogóle ją napisałeś. Może to ze mną jest coś nie tak, ale jeśli ja bym prosił o podanie czegoś dobrego podobnego do bleacha od 2013, to oczekiwałbym odpowiedzi "od 2013 nie było nic godnego polecenia w tym gatunku, ale mogę polecić z kilku wcześniejszych lat jakby co". No bo chyba z jakiegoś powodu taki warunek podał, nie? No chyba, że