Wpis z mikrobloga

@GetBackToKansasCityDorothy: @Krono: na pewno zyskali na popularności - dużo się o nich teraz gada. Ale to taki zespół, co ma swój fandom, długo są na scenie, a niczego nie wygrali :P może liczą, że teraz się uda. Obiło mi się, że ich nowy teledysk ma być banowany i choreografia nieodpowiednia do pokazania w TV, ale jakoś olałam i się nie interesowałam. Dziś dopiero zobaczyłam MV i przez większość czasu siedziałam
@abstrakcyjny_nick: kpop miał fajny, dwu albo trzyletni okres. Wszystko co było wcześniej było bezpłciowe, wszystko co pojawiło się po tym okresie jest robione jedną metodą - więcej dup, więcej cycków, mniej muzyki i jakiś skandalik dla podbicia sprzedaży.

Obecnie ta muzyka to metr mułu i trafienie na coś ciekawego graniczy z cudem. Świeże zespoły się rozleciały, starym zespołom pokończyły się pomysły a nowości to jakieś wydmuszki bez wyrazu i polotu.
@Krono: a, zapomniałam dodać, że nie odniosłam wrażenia, że kobiety traktowane tam są przedmiotowo - wręcz miałąm wrażenie, że to dziewczyna tam zarywa i gra na dwa fronty (i podobno o tym jest tekst, nie sprawdzałam, że dziewczyny kuszą, grają na dwa fronty itp). No i że to ogólnie takie niegrzeczne zabawy dorosłych ludzi #niepatrze. Pozatym pewnie większość ich fanek chciałaby znaleźć się pomiędzy jednym a drugim panem (nie znam
@Krono: taka prawda. Możesz dalej spamować tag przeklejkami z reddita ale nie zmieni to faktu, że ta muzyka staje się coraz słabsza i obecnie jedynym wabikiem, który kusi ludzi jest to, że dziewczyny pokazują coraz więcej.
@Krono: no ale tam poza klepaniem (:D), wypinaniem się itp, jest też motym co dziewczyny im tak palcami po klatach przebiegają, nie odniosłeś wrażenia, że to takie "hihihih, bawię się z tobą, złap mnie, hihihihihihihi"? No cóż, jakby nie przedstawili takiego przesadnie dosadniego "tańca" to by kobiety wyszły na upodlone (nie dziwię się w sumie).
@aegypius: Każdy Twój komentarz jest negatywny, zawsze. Musisz mieć na prawdę smutne życie, że widzisz same minusy. Wydaje mi się, że pewnie uważasz się za oświeconego, które wie wszystko. Nie ma bardziej wkurzających osób niż Ty. Zawsze na nie. Jak mi się coś nie podoba to to olewam, a nie wypisuje elaboraty. Weź zluzuj.
@aegypius: nie do końca się zgadzam. Może rzeczywiście coraz więcej stylu dojrzałego (i moim zdaniem dobrze, co innego jak debiutują nastolatki, a co innego jak 25-latki zachowują się jak kretynki po lobotomii :P), więcej jakiś bzdurnych sexy concepts, ale przecież poza tym muzyka sama w sobie jest kwestią gustu. No i co z np. A-Pink? Crayon Pop? Czy nawet SNSD, przecież one nie są takie wulgarne. Słucham i lubię girlsbandy, może
@Krono: moje komentarze są negatywne, bo ilekroć wejdę w ten tag to widzę jedno i to samo - kopiuj-wklej z reddita albo jakieś biadolenie, że łojezu afera, bo ktoś pokazał kawałek nogi a ja tego nie lubię a do tego klip jest w szpitalu a ja nie lubię szpitali i to znaczy, że to jest złe, ojezuuu. Wy powinniście zluzować, bo ilekroć ktoś wam to wasze kółko wzajemnej adoracji naruszy tyle
Takie Stellar mogło by mieć 5xStreisand na wokalu a i tak by się nie wybiły. Wystarczyło dodać pieprzu do ich image i już machina się kręci.


@aegypius: Tak jak mnie raczej denerwuje taka nagła zmiana konceptu (i nie chodzi mi tutaj tylko o wizualny), tak uważam że przy Stellar wyszło to na plus. Fakt MV jest do niczego, no ale kurde słuchamy muzyki czy walimy konia? MV ma być dodatkiem do
@aegypius: Pasty z reddita. Ojej. Generalnie kopiuje kilka rzeczy z reddita, ale reszta jest z innych stron. Powiedz mi skąd mam brać zdjęcia? Pojechać do Korei i samemu robić foty? W internecie zawsze jest pełno past. Jak Ci się podoba to nikt Cię nie zmusza do śledzenia tagu.
Jeśli chodzi o aprobatę fanów to to jest chyba najmniej ważny element, bo nie liczy się to jak gadają tylko to, że gadają. Takie Stellar mogło by mieć 5xStreisand na wokalu a i tak by się nie wybiły. Wystarczyło dodać pieprzu do ich image i już machina się kręci.


@aegypius: no i tu się zgadzam. Pytanie tylko czego nie lubisz, tego że nugu bandy starają się wybić na pokazywaniu ciała i
@uchate: 2008-2011 (mój błąd, nie trzy a cztery lata)

Wonder Girls wskoczyło na szczyt, SNSD w tym okresie wypuściło najlepsze kawałki, KARA radziła sobie dobrze na obu rynkach, 4minute i T-ara wypuszczało hit za hitem, BEG zawojowało z Abracadabra i charakterystyczym tańcem etc.

Do tamtego kpopu zdarza mi się wracać, obecny potrafię wyłączyć w połowie utworu. Jest kilka wyjątków z późniejszych lat jak HV, f(x) czy GD ale prócz tego reszta