Wpis z mikrobloga

@walerr: to łódź, czy kalisz? To, że tablice kaliskie, nie pozwala stwierdzić gdzie auto zostało podprowadzone, gdzie go szukać itepe.

Co to za naklejka?

Blach i tak już pewnie niema a takich puszek na drogach od cholery.

Więcej info mirku, więcej info.
@walerr: Pomogę Ci:

To moje auto/to kumpla auto. Kumpel mieszka w Kaliszu, ale auto podprowadzili mu w Łodzi dokładnie przy ulicy ........... . Na naklejce jest ...........

Data wydarzenia ............... a tutaj wszelkie dodatkowe info, które pomoże w poszukiwaniach .....................

im więcej info dasz, tym większa szansa, że jeśli to auto gdzieś jeszcze jeździ, to ktoś zauważy i będzie wiedział, że to to. A może ktoś był w tej okolicy o
@npsr: Auto jest moje. Zostało skradzione w Łodzi na teofilowie w okolicach ulic Traktorowa i Aleksandrowska w nocy 30/31 maja między godzinami 22.00 - 9.00. Auto zarejestrowane w Kaliszu, ale od 6 lat jeździ tylko po Łodzi.
@walerr: to współczuję:/

nie moje rejony, ale popytam. Można jeszcze po czymś rozpoznać? (brakujące kołpaki czy coś)? Miałeś w środku coś charakterystycznego co mogli wyrzucić? Fotelik dla dziecka czy coś?
@npsr: nic za bardzo właśnie. Bardzo popularne auto. Koła alufelgi bez kołpaków, jedynie była troche oberwana ta zasłonka od słońca. W bagażniku jakieś butelki, czerwony koc, nic szczególnego.

Dzięki za pomoc
@walerr: no po butelkach to się nie znajdzie, ale czerwony kocyk na śmietniku to już może być jakaś wskazówka :) Będę zwracał uwagę i popytam :)
@walerr: Nie umieszcza się znaków szczególnych skradzionego auta w sieci, bo nigdy nie wiesz, kto tą sieć przegląda i dzięki takim informacjom podanym na tacy, znaki szczególne zostaną usunięte.