r.....r konto usunięte 12.07.2025, 19:48:14 178 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
Itkovian Itkovian 12.07.2025, 19:49:57 via Wykop 49 + @remlezar: ja nie podejmuje żadnych decyzji Tylko overthinkuje sobie na spokojnie
maly_atak_paniki maly_atak_paniki 12.07.2025, 19:50:04 via Wykop 58 + @remlezar: Moje życie można by powierzyć małpie, a i tak podjęłaby lepsze decyzje, ehh
massejferguson massejferguson 12.07.2025, 20:10:25 via Wykop 2 + @remlezar: mam tak samo. moje życie to pasmo złych wyborów
WybuchowyCzajnik WybuchowyCzajnik 12.07.2025, 21:56:26 via Wykop 1 + @remlezar: bo nie przemyślałeś wszystkich możliwych scenariuszy, musisz dłużej posiedzieć i pomyśleć bo różne som
Tylko overthinkuje sobie na spokojnie
źródło: Capture
Pobierz