Aktywne Wpisy

nieocenzurowany88 +139
Gdyby Polska awansowała i dostała Republikę Zielonego Przylądka w grupie, to by się wszyscy cieszyli i lekceważyli, a potem byśmy dostali na p---ę i by było słynne "niestety". #mecz

Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: 2-newman-projections-drawn-for-the-same-cat-cat-line-diagram-shows-plane-of-symmetry
Pobierzźródło: 18fcc4f1dbe20835c1f001672b23bf05
Pobierzźródło: ace3a60ba61af6cca1a0b6279711481f
Pobierz