Aktywne Wpisy

nieocenzurowany88 +139
Gdyby Polska awansowała i dostała Republikę Zielonego Przylądka w grupie, to by się wszyscy cieszyli i lekceważyli, a potem byśmy dostali na p---ę i by było słynne "niestety". #mecz

Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: 1-samedifferent-copy
Pobierzźródło: 055936fd6cb704d2e9b32ff962a74479
Pobierz