Wpis z mikrobloga

według mnie wszystkie portale randkowe działają na takich samych zasadach, ja nie miałam szczęścia ani na badoo, ani na sympatia.pl. Spróbowałam za to swoich sił na http://buziak.pl/ i tutaj poznałam swojego przyszłego męża ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy zachwala ten portal, gdzie spotkał drugą połowę - proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Portal ezeo.pl to miejsce dla singli szukających miłości. Serwis posiada darmową rejestrację, a jeśli chcemy mieć większe możliwości, to wystarczy wykupić atrakcyjne pakiety. Autorski test osobowości, innowacyjna wyszukiwarka, czy też szybkie wideo randki tylko przemawiają na korzyść serwisu. Pomimo, że portal istnieje od niedawna, to prężnie się rozwija.
Roksa.pl? Chyba ktoś tutaj pomylił miłość z dziką żądzą.

Ja miałam konto na badoo. Poznałam tam faceta, ale nic z tego nie wyszło, bo dzieliło nas dobre 150 kilometrów. Mi się nie chciało jeździć, a on nie miał na to czasu. No trudno się mówi. Teraz z kolei mam konto na edarlind samotneserca i przeznaczeni. Chciałam jak najbardziej zwiększyc swoje szanse. Zobaczymy jak to będzie, na razie jestem zadowolona i mam wielu
A czemu akurat te dwa portale tylko do wyboru? :) Nie korzystałem z nich, ale mam znajomych, którzy korzystali i z jednego i z drugiego, generalnie wygląda to podobno tak, że trzeba się sporo namęczyć, żeby z kimś normalnym pogadać. Nie tak łatwo kogoś takiego znaleźć. No chyba, że szukasz dziewczyny na przelotny numerek, to pewnie o coś takiego łatwiej. Tylko musisz mieć fajne zdjęcie (najlepiej z gołą klatą lub przy jakimś
Dla mnie najlepszym wyjściem w doborze portalu randkowego było przeczytanie recenzji na tej stronie, zalogowałam się dzięki nim na datezone i nie żałuję . Teksty wydają się pisane przez normalnych ludzi, nie ma zarzucania wspaniałościami (na innych śmierdzi reklamą i ślepym zachwalaniem) a opinie wydają się , jakby napisała je dobra znajoma :)
@wiwiwi: Moim zdaniem żaden z tamtych dwóch. Jeśli zależy Ci na poznaniu kogoś na prawdę wartościowego, to moim zdaniem lepiej jest korzystać z portali tego typu http://wlasnieon.com . Na pewno jest to lepszy wybór. Dodatkowo akurat na tym wymienionym przeze mnie kobiety mogą się rejestrować za darmo, co jest całkiem ciekawym udogodnieniem :)