Wpis z mikrobloga

@wiwiwi: Wieeele lat temu skorzystałem z jednego i z drugiego, można by nawet powiedzieć, że z tego drugiego z powodzeniem:) Z tym, że to już nieaktualne. Wypowiem się więc tylko o tym, co wiem. Generalnie serwisy randkowe są do dupy:) Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy kiedy ja z tego korzystałem Badoo było lepsze, przede wszystkim ze względu na "czat", ale onet ze swoją "Sympatią" ustępował mu chyba we wszystkim.
@dziczku: A co mam do stracenia? Kolega z dobrym aparatem zrobi mi jakieś dobre fotki (ku.wa trochę nie umiem pozować więc może wyjść zabawnie) i będę tylko z ogarniętymi pannami się spotykał po kilku dniach pisania. Taki mam plan -,-
@wiwiwi: Stary, nie pakuj się w te gówna...

Z tych wszystkich randek na których byłem... to albo ja uciekałem spłoszony, albo (to już potem gdy nabrałem doświadczenia) robiłem wszystko aby dziewczę uznało mnie za dziwoląga...


@alma_: to dawaj mniej prowokacyjne komentarze, ten aż się prosił o to aby zadać takie pytanie.

Ile jest to troszkę wg Ciebie? Bo ja to zazwyczaj nie znam umiaru.
@flager: Jakie mniej prowokacyjne? Portal znany jak każdy inny i każdy wie, że ludzie umawiają się tam na seks, więc nie widzę nic dziwnego w tym, że o tym napisałam.

Jak przesadzisz to będę krzyczeć. :-P