Wpis z mikrobloga

@szatniarka: akcesoria, akcesorium, butaforia, dekoracja, dodatki, efekty specjalne, ekwipunek, filmowa, instrumentarium, narzędzia, oprawa, oprzyrządowanie, osprzęt, przybory, rynsztunek, sceneria, scenografia, teatralna scenografia, utensylia, wyposażenie, wystrój
@szatniarka: nienaturalny, nieprawdziwy, nieautentyczny, niespontaniczny, nieszczery, upozowany, pozowany, udawany, wystudiowany, wymuszony, fałszywy, podrobiony, imitowany, pozorowany, pozorny, rzekomy, sfingowany, symulowany, wydumany, syntetyczny ???
@Minieri: Ja tak mam zawsze, kiedy nie pamiętam słowa. Zawsze litera okazuje się być totalnie z dupy :D Nie zmienia to faktu, że mnie to zawsze śmieszy.
@szatniarka: @Szab: no bo akcent jakoś tak pada na "p", to częsty błąd skojarzeniowy ;) dziękuję, już myslałam, że skoczę z okna. to konkretne słowo jest mi potrzebne do pracy ze scenografii i nie mogę go niczym zastąpić :/
@lennox_: atrapa, już rzucił ktoś na górze. Ja nie studiuję scenografii, ale mam dość ambitnych wykładowców z przedmiotu "scenografia". muszę zaaranżować na nowo pokój Neo z Matrixa + wycenić materiały, lokację, napisać teoretyczne uzasadnienie aranżacji etc. Od rana uczę się photoshopa;) trochę zabawnie to wygląda, ale i tak jestem dumna
Czyli projektujesz scenografię do Matrixa? Jak bedą Ci kazali robić modele w skali to podeślij zdjęcia. Brzmi dosyć ciekawie. I powiem szczerze, że ambitnie. Pokój Neo? Kupa roboty. Powodzenia :)