Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś może jak działają punkty ECTS na Politechnice Gdańskiej? W pierwszym semestrze narobiłem sobie 12 punktów długu i najprawdopodobniej będę rezygnował. Pytania brzmią:

1. czy przy złożeniu wniosku o wykreślenie z listy studentów, to czy w jakiś sposób się te punkty "zerują"?

2. czy będę musiał płacić za dług, jeśli będę chciał studiować na innym kierunku, na innym wydziale PG?

3. to samo, ale jeśli jednak bym zmieniał też uczelnię?

#ects #studia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mccollay: 1. Jeśli jesteś wykreślony z listy studentów i nie jest to wydział zezwalający na tak zwane "jaja" oraz "przekręty" (np FTiMS), to punkty długu można olać, bo dotyczą tylko studiów, na których cię już nie będzie.

2. Nie będziesz musiał.

3. Nie będziesz musiał.

12 punktów długu, u-----a matma na WILiŚ?
  • Odpowiedz
@mccollay: Powiem ci tylko (bez złośliwości), że jak na PG ujebujesz matmę na pierwszym roku i nie dajesz rady jej poprawić, to naprawdę nie masz czego szukać w kierunkach inżynieryjnych. Chyba, że zachlałeś, ale to też niezbyt dobrze świadczy.
  • Odpowiedz
@von_Bekon: Trochę sobie olewałem 1-szy semestr (po sesji to właściwie się dopiero jakoś ogarnąłem i trochę mnie w---w wziął, bo w sumie nie było to tak naprawdę nic trudnego). Co do studiów inżynierskich to w sumie doszedłem do podobnego wniosku, więc spoko, nie obrażam się. ;)
  • Odpowiedz