Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać. Przez ostatnie kilka dni robiłem screeny, co mi się pojawiało, jak wchodziłem w wykopalisko. I tak:

http://imgur.com/a/Pmgmr

Ten pierwszy screen jest z dzisiaj. Pytanie do #4konserwy - czy nawet podczas ciszy wyborczej muszą państwo tak #!$%@?ć od świtu do nocy?

I powiedzcie mi, że mogę usunąć konto, to osobiście zgłoszę dzisiejsze wykopaliska do PKW. Spamujecie Korwinem, blokując wszystkie inne znaleziska i wzajemnie je wykopujecie bez czytania.

#boldupy #neuropa #polityka
  • 13
@cowiekmapa: Ale co mam dodać na czarną listę? KNP lubię, polityka mnie interesuje, ale nie chcę oglądać znalezisk w stylu "Nasz ukochany przywódca Korwin-Mikke bawi się z małym dzieckiem", które zawalają pół wykopaliska i mają po sto ileś wykopów, bo lemingi wykopują wszystko, co ma "Korwin" w nazwie.

A potem oskarżacie neuropę o manipulację głosami (sic!) i zakopywanie tego gówna.
@Floki: :( Niestety po pierwszym usuń konto przegrzebałem wykopalisko i mój ból dupy był ciut na wyrost:

1) Nie mogę zgłosić tych, którzy wrzucili wykopalisko o 23:58, ciszy wyborczej wtedy nie było

2) Nie mogę zgłosić wykopujących, to by było przegięcie.

3) Znaleziska, które są dodane po ciszy wyborczej i tak spadają, chociaż można je zgłosić... Ale czy warto?
@NiecoCiekawszyNick: A co w ogóle grozi za złamanie ciszy wyborczej, bo szczerze mówiąc się nie orientuję? A czy ja wiem czy warto? Gdyby ktoś w końcu dostał po łapach, to może reszta by się nauczyła, żeby szanować to co ktoś ustalił. Osobiście jestem sympatykiem Korwina, ale już rzygam tym. Ba, siedzę nawet jutro w komisji, no ale przepraszam, od tygodnia jakiegoś szkoła-Korwin telewizja-Korwin internety-Korwin. Irytuje mnie to.
@Floki:

A co w ogóle grozi za złamanie ciszy wyborczej, bo szczerze mówiąc się nie orientuję?


Grzywna, od 20 zł do nawet miliona złotych, w zależności od działania. Milion grozi chyba tylko za publikację sondaży, za plakaty (i działania na fb i innych portalach społecznościowych) jest chyba tylko do 500 zł.

Gdyby ktoś w końcu dostał po łapach, to może reszta by się nauczyła, żeby szanować to co ktoś ustalił.


I