Wpis z mikrobloga

Witam.

W dniu 20.05.2014 moja córka Wiktoria Bobbe wyjechała ze Szkoły Podstawowej nr.1 im. Stanisławy Łakomik w Czeladzi przy ulicy: Reymonta 80 na tzw. Zieloną Szkołę . Miejsce docelowe Ustronie Morskie Ośrodek Wczasowy Panorama ul. Nadbrzeżna 1, 78-111 Ustronie Morskie.

Informuję iż moje dziecko jak i inne dzieci z Tej Zielonej Szkoły nie mają wolnego dostępu do np. herbaty. W chwili obecnej panują temperatury dość wysokie a poprzez szkołę nie ma nawet zapewnionego garnka herbaty dla 10 –cio letnich dzieci !!!!!!!! Nauczycielki proponują dziecią zaparzenie sobie własnej herbaty w czajniku lub zapewnienie sobie picia we własnym zakresie !!!!!! L

Dzieci piją wodę z kranu jak są spragnione !!!!!!

Dochodzą do mnie informacje że dzieci zaczynają chorować !!!!

Jak ja byłem za komuny na takich wyjazdach to był garnek wielki z herbatą dla każdego na korytarzu!!!!!

Jest kpiną i zaniedbaniem przez organizatora jak i szkołę że nie zapewnia napoju poza posiłkami. Mamy prawie lato, dzieci dzwonią i się skarżą że chce się im pić!!!!!!

Proszę o interwencję w tej sprawie ponieważ takie coś nie może się zdarzać w naszych czasach!!!!

Proszę również o przesłanie wyjaśnienia kto jest odpowiedzialny za zaistniałą sytuację.

Pozwolę sobię tą informację wysłać do Kuratorium Oświaty, TV i powiadomić wszelkie media o zaistniałej sytuacji!!!!!

Proszę o pomoc

Piotr Bobbe

Czeladź

Nowopogońska 42

501938731
  • 10
  • Odpowiedz
A teraz doczytałam dopiero ile ma. Ogólnie, to mogliby z czystej przyzwoitości im te picie zapewnić, ale mirki to #gimbaza nie rozumieją, że rodzice się martwią, a Ty też nie rozumiesz, że mirko to nie miejsce na takie tematy.
  • Odpowiedz