Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich zarejestrowanych na amazon.com na konto USA jest akcja, że po "kupieniu" 5 programów darmowych otrzymuje się w ichniejszej walucie łącznie 10$ (1000 coins), po zakupie GTA San Andreas za punkty (699 coins) zostaje nam 301 + 2000 w prezencie. Czyli za darmo jest GTA i 30$ na następne zakupy programów/gier (punkty ważne rok od otrzymania). Tych pierwszych programów nie trzeba instalować. Wystarczy kupić. Link do wspomnianych programów: http://amzn.to/1ktl3Wp #amazon #amazonappstore #android
  • 10
@unclefucker: A co z tym punktem regulaminu?

4. Limited to U.S. The Program is currently only available to customers located in the United States. You may not purchase, receive, or redeem Coins if you are outside the United States. "United States" refers to the 48 contiguous states, the District of Columbia, Alaska, Hawaii, Puerto Rico, American Samoa, Guam, the Northern Mariana Islands, and the U.S. Virgin Islands.
@unclefucker: jak to zrobić nie wiem. Założyłem konto, dodałem appstore na telefonie, kupiłem darmową pierwszą aplikację, chciał billing adress i na tym się skończyło. Dokładniej to dodał tą aplikację, ale następnych już nie pozwala:

We're sorry

You are not eligible to purchase this app due to geographical restrictions.

To się jakoś ustawia, żeby traktował konto jako USA?