Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry Mikroby!

Wychodzi na to, że trzeba podsumować ostatnie #wykopparty

Jak zawsze standardowo zrobiłem z siebie debila, wygrałem breloczek, zjadłem wykopowego torta, co prawda nie dostałem kawałka z hello kitty nie wygrałem koszulki () #smutnymichal ale ogólnie bawiłem się dość dobrze... Było trochę niedociągnięć ze strony administracji ale u nas też było dość sporo także nie ma się co nimi przejmować.

Co stało się zwyczajem podziekowania za impreze, dosc personalne

@Elfik32 za organizacje, oraz za to, że w końcu mogłem spełnić rzucony przez kogoś challenge i przełamać wykopowe legendy o tym, że Elfika nie da się dotknąć... Dokonałem tego!

@maciejkiner za przybycie, pewnie tez organizacje ale w mniejszym stopniu oraz ogromy dystans do siebie i nie zbanowanie mnie po powrocie do domu :D

@Frostoriginal za spokojne i bezpieczne odstawienie nas w dwie strony :-)

Całej ekipie #wroclaw tzn @kiku @KrowkaAtomowka @bdjqp @Bimbermaeister @suhy za wytrwałe stawianie się w tej grupie na wykopowych imprezach

@evenstar za śrubkę, plusa, #!$%@?, wspólne kompromitowanie się na scenie, za to że była na tyle zdolna żeby zgubić się w drodze na kebaba oraz ogólnie fajnie spędzony wieczór

@koleśodktóryzaprowadziłnasnakebabaaleniepamietamniku: Dzieki za wskazanie miejsca, ale jesli to był dobry kebab, to zapraszam do wrocławia, u was duże kebaby są w rozmiarze małych a bułki macie suche jak moje suchary ()

@spojrz @edytq @whys rowniez za umilenie wieczoru

Poznańskim dziewczynom które zagadywaly do mnie w drodze na kebaba, (co prawda miałem głowę klocka lego na sobie) ale było was więcej w ciągu 15 min niż przez całe moje życie! Dziękuję! (@anonim1133 dopisz to do poradnika)

oraz cała reszta ludzi która mnie poznała a której ja nie znałem czy też słabo kojarzyłem (teraz tez waszych nicków nie pamiętam, możecie mnie linczować, najlepiej w prywatnych wiadomościach to w końcu was zapamiętam) również wszystkim którzy byli, ogólnie wszystkim którzy przczynili się do tego, że impreza była udana...

P.s Potwierdzam mit, po whisky nie ma kaca, a przynajmniej nie tak dużego jak po takiej ilosci wódki

p.s2 Ile osób mogą zawołać pomarańczowi w jednym wpisie?
  • 33
  • Odpowiedz
@PanKara: Dobrze. Masz w nagrodę wirtualnego hello kitty:

░░░░░░░▄▀▀▀▀█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
  • Odpowiedz