Wpis z mikrobloga

#korwin debil znowu osiąga szczyty głupoty.

Ten imbecyl jest niesamowity. On nie potrzebuje w ogóle krytyki. On ją sam tworzy, wystarczy że otworzy swoją gębę i zacznie artykułować dźwięki. Kolosalne debilizmy same się tworzą. Geniusz?

http://www.tvn24.pl/korwin-mikke-o-gwaltach-kobiety-udaja-ze-stawiaja-opor-i-to-jest-normalne,430014,s.html

#bijmykobiety #jkm #debil #neuropa #bekazprawakow #bekazjkm #polityka
  • 46
@blubi_su: Mam pytanie do #rozowepaski. Jest tu jakaś na mirko która głosuje na jkm? Mam pytanie.

Co musi mieć w głowie osoba która popiera kretyna który mówi że kobiety :

- Należy bić

- Należy odebrać im prawa wyborcze

- Są własnością mężczyzny

- Są głupsze od mężczyzn

- Udają opór przy gwałcie i w sumie to są zbyt tępe by zrozumieć że to jest dla nich złe

- Jak
@blubi_su: Co musi mieć w głowie osoba która wszystko bierze na poważnie?

Zacznijmy od tego, że jeśli nie rozumiesz czegoś co mówi Korwin nie znaczy, że on jest idiotą, to może również znaczyć, że ty jesteś idiotą. Zacznę od dołu jak należy lub można interpretować słowa Korwina

-Tutaj chodziło prosto, że mężczyzna jeśli jest mężczyzną to wpływa na kobietę, jeśli żyją razem to proste, że niektóre poglądy narzuca kobiecie inne sama
@blubi_su: Jak mnie denerwuje takie #!$%@?. Za kazdym razem jakiś infantylny człowiek musi jebnąć parę myślników i mu #!$%@? wszystko tłumacz. Jak ja nienawidzę takich ludzi. Sam kiedyś połowy rzeczy co Korwin #!$%@? nie rozumiałem, ale do #!$%@? nędzy wpisałem w google obejrzałem parę filmików czy przeczytałem pisemne wypowiedzi. Bo #!$%@? ciężko. Za każdym razem ktoś jebnie tak jak @Simonini ścianę tekstu która wyjaśnia wszystkie twoje #!$%@? z dupy twierdzenia. Tematy
@zdechly_jez:

@mojwa: przerażacie mnie. Serio. Temu nieudacznikowi nie udało się nic od ponad 20 lat. Jest chory. Jego wypowiedzi a propos kobiet i pedofilii są skandaliczne. Nic nie zrobi z gospodarką. Będzie jedynie pajacował w UE. Sam to przyznał. Ludzie. Serio. Jeśli jesteście dorośli i wierzycie temu świrowi.... To z tym krajem jest już na prawdę źle.
@mojwa: no i za to podziwiam korwina, że ma siłę dyskutować z idiotami. Powiedziałem, że trzeba umieć wyczuć kiedy nie=nie i wtedy oczywiście odpuścić ale Ty dalej nie rozumiesz i z rana mi podnosisz ciśnienie i pamiętaj żeby nigdy nie patrzeć na wszystkich ludzi przez pryzmat siebie bo nie jesteś jak wszyscy. @BelleDeNuit: Matko bosko. To może popatrz w okół siebie i zobacz, że większość kobiet nie potrafi myśleć logicznie,
@blubi_su: Skomentujesz mój post? Czy będziesz się zachowywał jak typowy idiota któremu można tłumaczyć coś godzinami a on dalej wie swoje, uważa się za nieomylnego, wyrocznie i inteligentniejszego od reszty? I ponawiam moje pytanie na kogo będziesz głosował skoro mnie uważasz za kretyna.
Nie ma ŻADNYCH wiarygodnych badań które by potwierdzały że kobiety są statystycznie mniej inteligentne.


Liczba nobli nic nie znaczy, bo kobiety dopiero od niedawna mają pełen dostęp do edukacji.


Kiedyś rodziny inwestowały przede wszystkim w naukę synów a córki uczyły się jak być dobrą kurą domową...

@BelleDeNuit: Ty tak na serio? :D
@blubi_su: Z czystym sumieniem i radością popieram JKM i Kongres Nowej Prawicy, nie wiem, jak można być tak durnym, aby brać DOSŁOWNIE wszystko, co Korwin mówi. Kolega @Simonini świetnie to wytłumaczył, zgadzam się w 100% z jego wypowiedzią. Durnie nażarte tvn-owską karmą opacznie biorą sobie jego słowa do głowy - bo taki cel miał pewnie ten program, aby chwile przed wyborami zrobić hałas. A pajace się na to nabierają i robią
@izomag: @Simonini:

To tylko wasze subiektywne wrażenie, widocznie w takim towarzystwie się obracacie.

Ja też znam dużo prymitywnych facetów co nie grzeszą inteligencją ale nie generalizuję że wszyscy tacy są.

Badania naukowe dobitnie pokazują że nie ma różnicy w inteligencji:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12025362

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S019188691100002X

Te badania które rzekomo udowadniają wyższość mężczyzn są robione na niereprezentacyjnej próbie, np wyłącznie w środowisku uczniów, a kobiet studiuje i uczy się więcej.
@BelleDeNuit: Przecież mężczyźni są płcią wyższą. Pokaż mi chociaż jedną dyscyplinę w której kobiety są lepsze?

Wszystkie dyscypliny z olimpiady, wszystkie sporty umysłowe, nawet e-sporty są zdominowane przez facetów. Szachy, kostka rubika, brydż, poker WSZYSTKO, jeśli jakaś kobieta coś osiągnie to jest to wyjątek, odchylenie od reguły. I nawet jeśli znajdziesz jakieś badania, że kobiety mają wyższe IQ to nic nie udowadnia bo IQ mierzy co najwyżej umiejętność rozwiązywania testów IQ,
@BelleDeNuit: dlaczego piszesz do mnie jakieś dziwne rzeczy, to co napisałaś nie odnosi się do mojego pytania, czyżbyś nie przeczytała ze zrozumieniem czy źle ci się kliknęło?
@izomag: Widzę że nie potrafisz wyczytać odpowiedzi na twoje pytanie między wierszami, więc napiszę jasno jak dla debila: odpowiedź brzmi TAK.

@Simonini:Nie ulega wątpliwości że mężczyźni mają większe sukcesy w sportach fizycznych co wynika bezpośrednio z innej budowy ciała. Nikt tego nie neguje!

Natomiast nie zgodzę się że oznacza to że "mężczyźni są płcią wyższą",

bo siła fizyczna sama w sobie mało znaczy w dzisiejszym świecie,

ważniejsza jest inteligencja. A
@izomag: Widzę że nie potrafisz wyczytać odpowiedzi na twoje pytanie między wierszami, więc napiszę jasno jak dla debila: odpowiedź brzmi TAK.


@BelleDeNuit: potrafię odpowiadać na pytania, a nie zaś adresować do kogoś zupełnie inną odpowiedź dla zupełnnie innej osoby, licząc że przeczyta długi tekst i wyciągnie jakieś wnioski,

potrafię wyrażać się precyzyjnie i jednoznacznie gdy to jest wymagane i nawet potrafię nie obrażac ludzi wokół, szkoda że jakikolwiek z tych
@BelleDeNuit: No trochę się rozpisałaś ale dalej nie widzę argumentów dlaczego miałbym uważać kobiety za inteligentniejsze od mężczyzn. Ja Ci podałem swoje, Ty póki co tylko bronisz je dlaczego nic nie osiągnęły. Jak skomentujesz tabelkę z laureatami nagrody nobla? Jeśli masz zamiar komentować, że to wszystko przez to, że kobiety są uciemiężone przez mężczyzn i muszą rodzić dzieci zamiast myśleć to sobie daruj bo taka dyskusja nie ma sensu.
źródło: comment_L9VldJNOKvSKK9eT0ffh0pgx6FCR4TMX.jpg
@Simonini:

Nie widzisz argumentów dlaczego kobiety są inteligentniejsze od mężczyzn, bo wcale tak nie uważam. Twierdzę jedynie że płeć nie ma wpływu na inteligencję, a decydują o niej inne czynniki.

Kobiety mają dostęp do edukacji wyższej dopiero od ponad 100 lat.

Kobiety zyskały większe prawa, ale zmiany w mentalności nastąpiły powoli.

Liczba kobiet studiujących stopniowo zaczęła wzrastać.

Np. USA w 1969 roku wśród studiujących medycynę było 9% kobiet a już w
@BelleDeNuit: Podsumujmy więc:

-Nie zaprzeczasz, że kobiety nic nie osiągnęły przez cały okres trwania naszej cywilizacji (1-2% wynalazków, 1-2% osiągnięć w nauce itd można pominąć)

-Uważasz, że nie są inteligentniejsze od mężczyzn

-Potwierdzasz, że kobiety są mniej sprawnie fizycznie

-Potwierdzasz, że były zdominowane przez mężczyzn przez cały okres trwania naszej cywilizacji więc powiedz mi dlaczego tak trudno Ci przyznać, że kobiety są płcią słabszą?

Obiecuję, że gdy zostanie wynaleziony eliksir nieśmiertelności