Wpis z mikrobloga

@Pawel_Kowal

Się nie przejmuj, wykopy widzą co chcą widzieć (jak i zresztą większość ludzi w zależności od tego, gdzie siedzą i za kim stoją, a więc kto im przysłania widok).

Widać było, że chciałeś porozmawiać i to konkretnie. Też by mnie wkurzyło takie latanie na fali, "wieczna dygresja" i rundka po wszystkich oklepanych hitlero-niepełenosprawnych-kobietach tematach, którą JKM uprawiał, a którą Olejnik podsycała (ten numer z kartką zaś z góry było widać, że ukartowany, no ale w polityce każdy zdrowy chwyt dozwolony ;) )

Widać też było, że przynajmniej ty chcesz proponować coś, co da się zrobić w tym europarlamencie (choć obaj wiemy, że prawie nic, ale i tak +) - i tu było widać różnicę.

Na pewno sporo elektoratu przejąłeś.

Żeby tylko nie ten Żalek, który skompromitował się rozdając żelki, żeby nie ten migający się Migalski - może nawet byłoby na kogo głosować. Teraz wydaje się to spadochroniarstwem po PO a la SDPL po SLD kiedyś. Trochę szkoda, bo ja jestem niezagospodarowanym elektoratem.

Pozdrawiam i gratuluję zdecydowanej wygranej, bo zdroworozsądkowo i bez jadu podszedłeś do tej sprawy (Olejnik to już inna sprawa).

PS. Na "Ty" bo to interneTY są

#knp #prjg #krul #pawelkowal
  • 5