Wpis z mikrobloga

taki plan: kupuję nowy TV (strach, ale mam jeszcze stary, dupisaty tv) , wykupuję IPLA, coś tam przez wifi idzie, rezygnuję z kablówki, dvb_t działa (naście programów jest) - ktoś tak się zorganizował? Dodam, że mało tv oglądam, wolę vod i to co wybiorę w necie. #tv #cyfryzacja

a i dodam twardy fakt, mam 2 Mbps - bedzie hulało? ;-)
  • 11
@deede: jesli kupisz jakis smart tv, to nie musisz sie bawic z przesylaniem komputer -> telewizor ipli. albo podlaczasz TV przez ethernet kabelkiem, albo po wifi, tak czy siak, bezposrednio do routera. wtedy mozesz sie bawic tez w przesylanei komputer-> telewizor bez problemu.

wiem, ze w samsungach to dziala bezproblemowo.
@O__Q:czyli IPLA w HD odpada? jeżeli tak, to rodzince starczy dvb_t, reszta z neta. A jak na takim tv będzie wyglądal zwykły divx lub, o zgrozo, rmvb?
@deede: jak odpalisz na takim TV rmvb to wyladujesz u mnie na #czarnolisto ;>

powiem z doswiadczenia:

samsung LE32D550 - divx w normalnej rozdzialce przy ogladaniu z okolo 2 metrow wyglada w porzadku. z bliska delikatnie widac piksele.

na czyms wiekszym, juz ta rozowo nie jest i lepiej leciec juz 720p. i z pendrajwa raczej nie odpalisz rmvb.

jak ogladasz z pendrajwa, jak sie nie jest skonczonym idiota i umie sie
@O__Q: jak się zgodzisz, to trochę cię wykorzystam, bo chyba ogarnięty jesteś: 1) kupuję np: taki tv

2) mam net 2Mbps, chcę posłuchać muzy (przez neta), radia (tez przez neta), czasami obejrzeć vod w HD, czasami coś z pena też w HD

3) walić 3D, aczkolwiek, raz na ruski rok można

4) korzystać tylko z dvb_t

5) zapodać z ipla jakiś abonamencik, aczkolwiek sugerujesz, że marnie przy tej prędkości neta

Sprawdzi
@deede: nie chce Cie oklamywac, wiec powiem troche ogolnikami, co do puntu pierwszego. kiedys phillipsy nie odtwarzaly w ogole filmow z penrive'a, a te modele ktore odtwarzaly, odtwarzaly tylko avi, bez mkv, co sie mija z celem. dlatego wolalem dolozyc i kupilem samsunga. i ja bym samsunga wlasnie Ci polecal. bo wiem, ze dziala, wiem, ze nie ma z nim problemow, wiem, ze nie ma problemow z odtwarzaniem z pendrajwa, czy