Wpis z mikrobloga

#gielda

We have imposed big tariffs on Europe. They want to negotiate, but there will be no talks until they pay us a lot of money—not just for today, but for the past as well - Trump


Naprawdę myślicie że się szybko dogadają? xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spinor Oczywiście, że głupia mała przy władzy. Ale za tą małpą stoją mądrzejsi. To nie porada inwestycyjna. Nikt nie wie jak to się skończy, ale jaka jest szansa, że nikt się nie dogada? No muszą, prędzej czy później. Wtedy +20% bardzo możliwe w ciągu jednego dnia przy mojej Nvidia.
  • Odpowiedz
  • 4
@szklisty: jacy mądrzejsi, zobacz kogo on sobie wybrał na doradców, sami yes-mani i idioci. Dogadają się jak dziadka usuną ze stanowiska, a prędko się to nie zapowiada
  • Odpowiedz
@szklisty: Za tą małpą stoją tylko ludzie którzy mu przytakują i karmią jego ego. Każdy kto jest od niego mądrzejszy i uważa jego pomysły za głupie jest pewnie szybciutko eliminowany. Taki narcyz nie lubi mądrzejszych od siebie.
  • Odpowiedz
@spinor: @Hmrogrz Melon Piżmo coś tam pobrzękuje no ale znając ego Trumpa zaraz weźmie tego Melona wraz z tym jego departametem efektywności, wsadzi do starshipa i wystrzeli w pisdu w kosmos w stronę Alfa Centauri ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz